Login
Password
Sources on this Page

> Headlines by Category

 Home / Industries / Automotive

You are using the plain HTML view, switch to advanced view for a more complete experience.

Yolların yeni korsanı “Buccaneer 250i” Mondial'de
Zamana meydan okuyan tasarımıyla, ilk bakışta tüm dikkatleri üzerine çeken Yeni “Buccaneer 250i” kendi segmentindeki farkını ortaya koyacak. Her sürüşte kendini iyi hissetmeni sağlayacak efsane Buccaneer 250i; performansı, konforu ve şık tasarımı ile günden güne seni kendine bağlayacak. Otantik stile sahip Buccaneer 250i ile heyecan verici, rahat ve çevik yapısıyla emsalsiz yolculuklar yaşamaya hazır olun.

Buccaneer 250i’nin cafe racer tarzı 248,9 cc, 4 zamanlı, SOHC ve V-Twin silindir motor yapısı ile hayat buluyor. Gücü ve mükemmel performansı bir arada kullanıcısına sunan Buccaneer 250i’nin her bir parçası en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandı.

Buccaneer 250i’nin güçlü süspansiyon yapısı, yolculukları yorucu kılan titreşimleri ortadan kaldırarak, sana konforu en üst seviyede yaşatacak. Siyah rengi ile asilliği, dizaynı ile şıklığı tek bir gövdede birleştiren Buccaneer 250i, yuvarlak hatlara sahip ön/arka far yapısı ve çarpıcı görünümü ile geçtiğin yerlerde iz bırakacaksın.

Seni ve yaşam şeklini yansıtan, benzersiz bir motosiklet hayal eden sürücülerdensen Mondial Buccaneer 250i senin için en doğru model olacak. Buccaneer 250i’yi daha yakından incelemek için Mondial yetkili bayisine uğramakta acele ediniz.

Detaylı bilgi: http://www.mondialmotor.com.tr/http:///
Hızlı ZONTES S250 Türkiye’de
ZONTES S250’de, tasarım ve geliştirme süreçleri sonrasında motosiklet tutkunları için özgün bir tasarım olarak geliştirilen ve benzersiz bir motosiklet dizaynı elde edebilmek için, gövdede vidasız birleştirme yapılarak eşsiz bir dizayn oluşturma amaçlandı.

ZONTES S250 modelinin motor bloğundan gövdesine kadar birçok aksamı TAYO firmasının güvencesiyle üretildi. Bir motosikletin dış plastik aksamının kırılmasını hayal etmek bile zorken TAYO, ZONTES S250’de kırılmaz karanej yapısı oluşturularak motosikletin dayanıklılığını üst seviyeye çıkartıldı. Ve tüm karanej parçaları arasındaki boşluklar ise 0,5 mm’den daha az tutuldu.

Tarzı ile oldukça çarpıcı ve görünümü ile agresif olan ZONTES S250, 4 zamanlı, üstten çift eksantrikli; yüksek performanslı yağ ve hava soğutmalı motor bloğu ile gücü doruklarda yaşatır. ZONTES S250’nin şasisi tamamen otomatik robotlar ile yapılarak kaynakların pürüzsüz olması ve hata oranının sıfır olmasına dikkat ederek, bir kez daha mükemmelliğe ve kusursuzluğu verdiği önemi göstermektedir.

ZONTES S250’nin bir başka önemli detayı ise; uzun süre güneş ışınlarına maruz kalındığı takdirde oluşabilecek renk değişikliklerini önlemek amacıyla sülfüroz asit verniği atılarak, motosikletin renginin daha uzun ömürlü ve ilk günkü gibi çarpıcı olması sağlandı.

Spor ve dinamik ön karanej, olağanüstü ışık dağılımı sağlarken, tüm aydınlatma farlarında tamamen akü ömrünü uzatmak ve aydınlatmaya yardımcı olması için LED aydınlatma kullanıldı.

ZONTES S250 size tüm bu güzellikleri bir arada sunarak, hız ve tutkuyu doruklarda yaşamanız için şimdi Mondial yetkili bayilerinde. Çünkü siz mükemmelliği fazlasıyla hak ediyorsunuz.
Scooterdan vazgeçemeyenler için yeni 100 NT Turkuaz
Uğur Motorlu Araçlar A.Ş’nin ilk lokomotif markası Mondial, scooterdan vazgeçemeyenler için ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Motosiklet sektöründe yaptığı yenilikler ile adından oldukça söz ettiren Mondial, şimdide scooter segmentine “Yeni 100 NT Turkuaz” modelini dahil etti.

Seni şehrin trafiğinden kurtararak, gitmek istediğin yere seni zamanında götüren ve özgürce yolları keşfetmeni sağlayan yeni yol arkadaşın 100 NT Turkuaz, keyifli sürüşler yaşatmaya hazır. 97 cc motor hacmine ve düşük yakıt tüketimine sahip Yeni 100 NT Turkuaz, kadın-erkek sürücülerin kullanımına uygun olup, atikliği ve enerjisi ile seni hemen etkisi altına alacak.

Yeni 100 NT Turkuaz’ın 12’ jantları ve hava kanallı ön disk fren yapısı güvenli manevra kabiliyeti sağlarken, teleskobik ön amortisör yapısı ile beklenmedik çukurlardan ve bozuk yollardan kolayca kurtulmanı sağlar. Bozuk yolları minimum düzeyde hissettirirken, sürüş konforunu maksimum düzeye çıkarır.

, Kırmızı, mavi ve beyaz olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip Yeni 100 NT Turkuaz, sportif tasarımı ve güven verici havasıyla her gezintiyi keyifli bir yolculuğa dönüştürür.

Motorlu Taşıtlar Vergisinden (MTV) muaf Yeni 100 NT Turkuaz ile Anı Yaşamaya Hazır ol! Hemen bir Mondial yetkili bayisine uğra, 100 NT Turkuaz’ı yakından inceleme fırsatını yakala!
Mondial Drift tutkusu büyüdü
Uğur Motorlu Araçlar bünyesinde 2004 yılından beri motosiklet sektöründe başarıları ile adından söz ettiren Mondial, touring sınıfının gözde modellerinden Drift’te, hacim(cc) büyüttü.

Kullanıcıları arasında efsaneleşen Drift modeli, şimdi motor hacmini büyüterek “150 MH Drift” ismi ile motosiklet tutkunlarının beğenisine çıkmaya hazırlanıyor.

Mondial tarafından Drift tutkunlarına yönelik yapılan detaylı araştırma neticeleri göz önünde bulundurularak motor bloğunda ve dış görünümünde değişiklik yapıldı. Yeni 150 MH Drift’in şıklığı ve tarzı adeta yenilendi.

Yeni 150 MH Drift’in, 162 cc’ye çıkartılan motor hacmi, hızı ve performansı en üst seviyede hissetmeni sağlayacak. İster şehir içinde ister şehir dışında keyifle kullanabileceğin Yeni 150 MH Drift ile çevikliği ve gücü her sürüşte yaşayacaksın.

Yeni 150 MH Drift’te yapılan diğer yenilikler ise; jant etrafına çekilen kırmızı şerit, kırmızı renkli dalgalı ön disk fren ve kaliper takımında kullanılan kırmızı renk ile lastiklerdeki uyum sağlanmış oldu.

Kırmızı rengin tutkusunu, Drift tutkusu ile birleştiren Mondial, Yeni 150 MH Drift’in arka amortisör gaz tüpünde de kırmızı rengi kullandı. Yeni egzoz tasarımı ile de dış görünümünün şıklığını tamamladı. Kırmızı, siyah ve beyaz olmak üzere 3 farklı renk seçeneğine sahip “Yeni 150 MH Drift” yakında Mondial yetkili bayilerinde.
Kymco Xciting 400i’de indirim fırsatı başladı
Maxiscooter tutkunlarının beklediği indirim fırsatı başladı. Kymco Xciting 400i ile bu yaz yolların hakimi olmaya hazır mısınız? Agresif hatları ve mükemmel performansı ile ilk günden itibaren kendine hayran bırakan Kymco Xciting 400i’ye şimdi 2.000 TL indirimle 21.100 TL’ye sahip olabilirsiniz. Siyah ve beyaz olmak üzere 2 farklı renk seçeneği mevcut.

Anlaşmalı bankaların kredi kartlarına özel 9 aya varan taksit imkanı ve %0 faiz oranı sunan Kymco, size özgürlüğü ve yaşatmaya geliyor. Bu indirim fırsatı 29.07.2016-31.08.2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Siz de hayallerinizi ve planlarınızı daha fazla ertelemek istemiyorsanız, Xciting 400i modelini daha yakından incelemek için Kymco yetkili bayilerine uğramakta acele edin.

Detaylı bilgi: http://www.kymco.com.tr/
Mondial 125 NT Turkuaz’da indirim fırsatı
Şehrin sokaklarını Mondial 125 NT Turkuaz ile keşfetmeye hazır mısın?

Şehir içinde trafiğe takılmadan gitmek istediğin yere zamanında götüren, pratik ve ekonomik yol arkadaşın Mondial 125 NT Turkuaz modeline şimdi 3.350 yerine 3.090 TL’ye sahip olabilirsin. Şehrin trafiğine takılma, 125 NT Turkuaz’ın enerjisine kapıl! Anlaşmalı bankaların kredi kartlarına özel 9 aya varan taksit imkanı ve %0 faiz oranı sunan Mondial ile yolculuğun keyfini çıkar. Bu indirim fırsatı 29.07.2016-31.08.2016 tarihleri arasında geçerlidir.

Sende bu indirim fırsatından yararlanarak, bir 125 NT Turkuaz sahibi olabilirsin. Hemen bir Mondial yetkili bayisine uğra, fırsatı kaçırma. http://www.mondialmotor.com.tr/
ZONTES motor Türkiye web sitesi açıldı
Uğur Motorlu Araçlar A.Ş (UMA) bünyesine yeni katılan motosiklet markası ZONTES’in, Türkiye web sitesi açıldı. Kaliteden ödün vermeden her daim gelişen ve yenilenen UMA, 2016 yılının ikinci yarısında ZONTES markasını da bünyesine dahil ederek, Türkiye motosiklet sektörüne kazandırdığı birbirinden iddialı markaları ile adından söz ettiriyor.

ZONTES, 2003 yılında TAYO firması tarafından kurulan, yüksek dayanıklılığa sahip malzemeler kullanılarak kaliteli üretim anlayışını benimseyen ve çevreye karşı duyarlı düşük emisyonlu modelleri ile motosiklet sektörüne hizmet veren bir firmadır. ZONTES markasının her bir parçası incelik ve dayanıklılık testine tabi tutularak geliştiren “S250” modeli de TAYO güvencesiyle üretildi. S250 ürünün tüm dış plastik gövdesini kırılmaz plastikle kaplayarak motosikletin dayanıklılığını üst seviyeye çıkartıldı. Ve gövdede vidasız birleştirme yapılarak eşsiz bir dizayn oluşturuldu. 249 cc motor hacmi, DELPHI enjeksiyon sitemi, yüksek performanslı yağ ve hava soğutmalı motor bloğu ile yüksek performans ve yakıt tasarrufu sağlar.

ZONTES, Türkiye pazarında, uygun modelleri, yaygın yedek parça ve servis ağıyla, satış sonrası hizmet ve pazarlama faaliyetlerine destek vererek, global kalite anlayışını UMA güvencesiyle Türkiye yollarına taşıyor.

ZONTES markasını daha yakından tanımak ve özgün bir tasarıma sahip “S250” modelini incelemek için http://www.zontes.com.tr/ web adresini ziyaret ediniz.
Kymco, “Yerim Seni İstanbul” ekibinin yanında
Uğur Motorlu Araçlar’ın çatısı altında faaliyet gösteren Kymco, Türkiye’nin büyülü şehri İstanbul’un 230 farklı mekânını gezen “Sonradan Gurmeler Topluluğu’nun” yayınladığı Yerim Seni İstanbul adlı kitabın sponsorlarından biri oldu.

“Büyülü şehrin en mütevazı ve en lezzetli duraklarını derledik! Haydi durmayın, çıkın sokaklara, İstanbul sizi bekliyor!” sloganıyla şehri karış karış gezen “Sonradan Gurmeler” 8 yıl önce başladıkları bu keşfi tamamlayarak İstanbul’un meşhur lezzet duraklarını “Yerim Seni İstanbul” adlı kitapta topladılar. İstanbul’un en geniş lezzet rehberi olan bu kitapta birbirinden lezzetli yemeklere, yemeklerin lezzet sırlarına, özel lezzetlerin adres ve telefonlarına ulaşabilirsiniz.

6 kişilik ekibin çalışmalarıyla hayat bulan “Yerim Seni İstanbul” kitabı, 2 kıta, 42 rota ve 230 mekanı ile lezzetleri keşfetmek için muhteşem bir kaynak oluşturuyor. 8 yıl boyunca İstanbul’u gezen “Sonradan Gurmeler Topluluğu” çıkardıkları bu kitapta, sponsorlarından biri olan Kymco’ya da yer vererek teşekkür ettiler. Tükenmeden alın, soğumadan yiyin! mottosu ile yemek yemeyi seven ve her daim en lezzetlisini arayanlar için raflardaki yerini alan “Yerim Seni İstanbul” kitabı, bir çok ünlü yazardan da tam not aldı.

Bu lezzet dolu mekanlara İstanbul trafiğine takılmadan kolayca ulaştıran Kymco, yemek meraklılarına keşif için daha fazla zaman sağlıyor. Zamandan tasarruf eden yemek meraklılarına ise 230 adet lezzet durağının tadını çıkartmak kalıyor.
Post Selected Items to:

Showing 10 items of about 22000

home  •   advertising  •   terms of service  •   privacy  •   about us  •   contact us  •   press release design by Popshop •   © 1999-2017 NewsKnowledge