Login
Password
Sources on this Page

> Headlines by Category

 Home / Entertainment

 Auto
 
 Erotic
 
 Music
  Fan
 Travel
 
 Books
 
 Fashion
 
 Radio
 
 Games
 
 Pets
 

You are using the plain HTML view, switch to advanced view for a more complete experience.

Morris gets its cocoa fix
Super Bowl weekend indulgences began on Saturday for hundreds of Morris County families attending the annual Morris Museum Chocolate Festival.
Restaurant review: Circus Cafe in Saratoga Springs
A meal that starts with a complimentary bowl of buttery popcorn in a basket simultaneously placates ravenous children and sets the tone. Christel MacLean, former owner of the city's iconic Hattie's restaurant, and her husband, Colin, a theater producer, returned to Saratoga in 2004 with their young child in tow to open the kind of family-friendly, theatrically themed restaurant they'd known in Manhattan. [...] the red and electric blue decor, orange tube lighting, colorful Venetian glass chandeliers, French clowns and tightrope bicyclettes that accent the bar hold natural appeal for the pint-sized crowd. The bar, uplit in purple neon, flanked by sports screens and stretching almost the length of the slim space, also has natural appeal for those in need of cocktail or pint. First out of the kitchen are crisp chicken and vegetable pot-stickers ($7), pinched, fried and glistening with still-sputtering oil, and a Thai mustard sauce on the side. The thick, chunky chicken and vegetables bears remarkably close resemblance to the equally sturdy base of the clam, chicken and crab chowder ($5), so my daughter handed over the latter, seeing no point in eating both. Twelve years on, Circus Café is community royalty: a sidewalk summer staple, an inexpensive destination for families, a place to catch the Sunday game, home to live music, trivia and open-mic nights and karaoke belted by Saratoga's theater crowd. The MacLeans are juggling the meteoric expansion of their latest venture, Saratoga Juice, so a manager runs the show; their popular second restaurant, The Crown Grill, which opened in 2013, is for sale.
Bernie Sanders makes 'SNL' appearance with Larry David
NEW YORK (AP) -- Democratic presidential candidate Bernie Sanders has made a cameo appearance on "Saturday Night Live" with Larry David, the comic who has done a dead-on impersonation of him....
Ryan Reynolds torn about picking between Manning, Newton
SAN FRANCISCO (AP) — Ryan Reynolds will be watching Sunday's Super Bowl — he's just not sure which team he wants to win. 
Raketenstart: Nordkorea brüskiert Weltgemeinschaft
Die Vereinten Nationen sehen mehrere UN-Resolutionen verletzt, Washington droht mit "ernsten Konsequenzen": Der erneute Abschuss einer Weltraumrakete wird vom nordkoreanischen Regime als Erfolg gefeiert. Dabei isoliert er das Land noch mehr vom Rest der Welt.
Turkcell üyelerine Lukapu’dan yüzde 30 indirim
Türkiye’nin en büyük fotokitap markası Lukapu, Turkcell ile özel bir işbirliğine imza attı. Buna göre 2222’ye ‘Lukapu’ yazarak mesaj atan herkes yüzde 30 indirimden faydalanacak.

Gerek akıllı telefonlarımız, gerekse son teknoloji makinelerimizle hepimiz fotoğraf çekiyoruz. Ancak bunları ya dijital ortamda saklıyoruz ya da sosyal medyada paylaşıyoruz. Günümüzde ne yazık ki unutamadığımız anları kalıcı albümlere dönüştürecek vaktimiz yok. Artık buna bir çözüm var: Lukapu.com.

Online fotokitap sitesi Lukapu’ya üye olarak en özel anlarınızı belgeleyen fotoğraflarınızı fotokitap yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken üye olmak, ardından lukapu.com’un online “tasarla” bölümünü açmak, taslaklardan birini seçmek ve albümünüzü yerleştirmek. Seçtiğiniz taslakların üzerinde istediğiniz oynamayı yapabiliyor, fotoğraflarınızı ister bilgisayarınızdan ister sosyal medya hesaplarınızdan çekebiliyorsunuz. O sırada başka işiniz mi çıktı, yaptıklarınızı online sisteme kaydedip, daha sonra devam edebiliyorsunuz. Albümünüzü bitirip sipariş verdikten sonra 7 işgünü içinde fotokitabınız size gönderiliyor. Sadece fotokitap da değil, takvim ya da poster de hazırlayabilirsiniz.

Lukapu’nun şimdi 3 ay sürecek bir de sürprizi var. Turkcell ile bir işbirliğine imza atan Lukapu, %30 indirim fırsatı sunuyor. 2222’ye ‘Lukapu’ yazarak mesaj atan herkes yüzde 30 indirimden faydalanacak.

Bunları biliyor muydunuz?
Lukapu Türkiye’nin 81 iliyle de tanıştı.
En çok Lukapu Büyük Kare fotokitap tercih ediliyor.
Lukapu tasarlamak için siteye her gün ortalama 7000 fotoğraf yükleniyor.
Her gün ortalama 20 bin kişi lukapu.com’u ziyaret ediyor.
Lukapu’ya kullanıcılardan günde yaklaşık 60 telefon, 250 de e-mail geliyor.
iPhone uygulaması LukaBUKA sayesinde akıllı telefonunuzdaki ya da sosyal medya hesaplarınızdaki 20 fotoğrafı seçip birkaç dakika içinde LukaBUKA albümünüzü hazırlayıp sipariş verebiliyorsunuz.
Aşkı anlatmanın en romantik yolu Lukapu’dan geçiyor
Türkiye’nin en büyük fotokitap markası Lukapu, Sevgililer Günü için bir sürpriz hazırladı. Buna göre 19 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında fotokitap hazırlayanlara, aynısı hediye. Biri size, biri sevgilinize...

“Alsam alsam sevgilime ne alsam” demeyin, siz en iyisi en özel en romantik fotoğraflarınızdan bir fotokitap hediye edin.

Gerek akıllı telefonlarımız, gerekse son teknoloji makinelerimizle hepimiz fotoğraf çekiyoruz. Ancak bunları ya dijital ortamda saklıyoruz ya da sosyal medyada paylaşıyoruz. Günümüzde ne yazık ki unutamadığımız anları kalıcı albümlere dönüştürecek vaktimiz yok. Artık buna bir çözüm var: Lukapu.com.

Lukapu’ya üye olarak en özel anlarınızı belgeleyen fotoğraflarınızdan ömür boyu saklayacağınız fotokitaplar tasarlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken üye olmak, ardından lukapu.com’un online tasarla bölümünü açmak, taslaklardan birini seçmek ve albümünüzü hazırlamak. Seçtiğiniz taslakların üzerinde istediğiniz oynamayı yapabiliyor, fotoğraflarınızı ister bilgisayarınızdan ister sosyal medya hesaplarınızdan çekebiliyorsunuz. O sırada başka işiniz mi çıktı, yaptıklarınızı online sisteme kaydedip, daha sonra devam edebiliyorsunuz. Albümünüzü bitirip sipariş verdikten sonra 7 işgünü içinde fotokitabınız kargoya veriliyor. Sadece fotokitap da değil, takvim ya da poster yapmak da sizin elinizde.

Şimdi Sevgililer Günü kampanyası ile sevdiğinize özel hazırladığınız fotokitabın aynısı size hediye. Fazla zaman kaybetmeden, tasarlamaya başlayın… Kampanya indirimi aynı tasarımlı üründen iki veya daha fazla adet sipariş edildiği zaman ekstra bir kod girmenize gerek kalmadan otomatik olarak aktif oluyor.www.lukapu.com

Bunları biliyor muydunuz?
- Tüm işletim sistemlerinde çalışan Lukapu Türkiye’nin 81 iliyle de tanıştı.
- En çok Lukapu Büyük Kare fotokitap tercih ediliyor.
- Lukapu tasarlamak için siteye her gün ortalama 7 bin fotoğraf yükleniyor.
- Her gün ortalama 20 bin kişi lukapu.com’u ziyaret ediyor.
- iPhone uygulaması LukaBUKA’yı yaklaşık 25 bin kişi indirdi.
- LukaBUKA sayesinde akıllı telefonunuzdaki ya da sosyal medya hesaplarınızdaki 20 fotoğrafı seçip birkaç dakika içinde albümünüzü hazırlayıp sipariş verebiliyorsunuz.
En şirin Sevgililer Günü hediyesi
“Alsam alsam sevgilime ne alsam” demeyin, siz en iyisi en özel en romantik fotoğraflarınızdan bir fotokitap hediye edin.

Türkiye’nin en büyük fotokitap markası Lukapu, eğlenceli ve bir o kadar da pratik iPhone uygulaması LukaBUKA’da da sevgilileri unutmadı: 5 Şubat’a kadar iPhone’unuzdaki en romantik fotoğrafları seçin, fotokitap hazırlayın ve yüzde 25 indirimi kaçırmayın.

iPhone uygulaması LukaBUKA’yı bugüne kadar yaklaşık 25 bin kişi indirdi.

LukaBUKA sayesinde akıllı telefonunuzdaki ya da sosyal medya hesaplarınızdaki 20 fotoğrafı seçip birkaç dakika içinde albümünüzü tasarlayıp sipariş verebiliyorsunuz.

Hemen https://itunes.apple.com/app/lukabuka-fotograf-albumu/id814349208?l=tr&ls=1&mt=8 adresinden ücretsiz olarak LukaBUKA’yı indirip kolayca iPhone’unuzda sevgilinize hediyenizi tasarlayabilirsiniz. Hem de hediyenize yüzde 25 indirimli sahip olacaksınız.

Bunları biliyor muydunuz?
- Tüm işletim sistemlerinde çalışan Lukapu Türkiye’nin 81 iliyle de tanıştı.
- En çok Lukapu büyük kare fotokitap tercih ediliyor.
- Lukapu tasarlamak için siteye her gün ortalama 7 bin fotoğraf yükleniyor.
- Her gün ortalama 20 bin kişi lukapu.com’u ziyaret ediyor.
Bundan sonra paraya dair ne varsa Parahaberi.com’da olacak
Finansal gelişmelerin takip edilebileceği, en güncel döviz, altın, borsa haberlerine ulaşılabilen Parahaberi.com web sitesi yayına başladı. Finansal piyasalara dair tüm haberleri eksiksiz bir şekilde tek bir noktadan sunan Parahaberi.com uzmanların hazırladığı güncel raporlar ve analizleri de içerisinde barındırıyor.

Anlık veriler ve haberler ile güncellenen Parahaberi.com’da Borsa İstanbul’da ki tüm gelişmelere ve günlük analizlere ulaşılabiliyor. Borsa İstanbul’da işlem gören şirketler hakkında en güncel gelişme ve haberlerin yer aldığı web sitesinde bu hisse senetlerine yönelik teknik analizler ve raporlar, konusunda uzman ekipler tarafından hazırlanıyor.

Dünyada ve Türkiye’de Altın piyasalarına yönelik her türlü haber, altın fiyatları, bilgi ve analize ulaşabileceğiniz site de finans piyasalarının vazgeçilmezi Forex verileri de anı anına takip edilebiliyor.

Bakır, petrol, pamuk gibi ekonomiyi yakından ilgilendiren emtia haberleri de Parahaberi.com’da yer alan önemli güncel içerikler arasında yer alıyor.

Hiçbir ücret ödemeden takip edilebilen web sitesine www.parahaberi.com adresinden ulaşabilir, para haberleri ile ilgili güncel gelişmeleri takip edebilirsiniz.
Lukapu’nu şimdi al, üç taksitte öde
Siz takviminizi tasarlayın, biz üç taksite bölelim.

Yeni yıl yaklaşıyor. Tüm yıl kullanabileceğiniz ve en güzel fotoğraflarınızla süslü Lukapu takvimler tasarlanmayı bekliyor.

Lukapu takvimler çok şık bir yeni yıl hediyesi. Sevdiklerinizin fotoğraflarıyla süslü bir Lukapu takvim onları çok mutlu edecektir.

Lukapu takvim çeşitlerini http://lukapu.com/tr/kisisel-takvimler adresinden inceleyebilirsiniz.

Üstelik yepyeni Lukapu Online Servisi ile Lukapu takviminizi tasarlamak çok kolay. Mac, windows fark etmez; herhangi bir bilgisayarda Lukapu’nuzu tasarlayabiliyorsunuz.

Hemen http://tasarla.lukapu.com/ adresine girerek takviminizi kolayca ve her bilgisayarda tasarlamanın keyfine varın. Üç taksit imkanını kaçırmayın, fotoğraflarınızla harikalar yaratın!
Post Selected Items to:

Showing 10 items of about 640000

home  •   advertising  •   terms of service  •   privacy  •   about us  •   contact us  •   press release design by Popshop •   Official PR partner PRNews.io •   © 1999-2016 NewsKnowledge