Login
Password
Sources on this Page

> Headlines by Category

 Home / Technology / Electronics

You are using the plain HTML view, switch to advanced view for a more complete experience.

Canon's First Ultra-High-Sensitivity Multi-Purpose Camera Features ISO Equivalent Of Over 4,000,000

Canon U.S.A. Inc., a leader in digital imaging solutions, today has introduced the Company's first multi-purpose camera, the new ME20F-SH, which delivers exceptionally high sensitivity to capture Full HD video with a minimum subject illumination of less than 0.0005 lux[1] (at maximum 75 dB gain setting, equivalent to an ISO sensitivity of over 4,000,000). Nighttime surveillance and security, cinematic production, reality television, and nature/wildlife documentaries are just some of the ME2...

Read the full story at http://www.webwire.com/ViewPressRel.asp?aId=199188

Bits Blog: Daily Report: Social Media Stocks and Their Unforgiving Investors
The stocks of social-media companies like Yelp, Twitter and Facebook all got punished on Wednesday, either in regular or after-hours trading. Few should be surprised by the investor reaction.

Kaspersky Lab Reporting: Mobile malware has grown almost 3-fold in Q2, and cyberespionage attacks target SMB companies

Kaspersky Lab has published its Q2 cyberthreats report highlighting key security incidents of the quarter and evaluating the Q2 cyberthreat level. 51% of web-borne attacks blocked by Kaspersky Lab's products were launched from malicious web resources located in Russia. Next on the list came the USA, the Netherlands, Germany, France, Virgin Islands, Ukraine, Singapore, the UK and China. - - Mobile threats - - - [*]291,800 new mobile malware programs emerged in Q2, which is 2.8 times greater...

Read the full story at http://www.webwire.com/ViewPressRel.asp?aId=199183

Samsung's largest Canadian experience store set to open as cornerstone of landmark Sherway Gardens relaunch
New retail storefront will showcase the latest Samsung technology, offer world class service and give Canadians hands on experience with brand's innovation MISSISSAUGA, ON, July 30, 2015 /CNW/ -...
ISN Reaches Over 60,000 Worldwide Customers
Providing award-winning customer support remains at the core of ISN's service practice DALLAS, July 30, 2015 /CNW/ -- With over 60,000 customers across the globe, ISN improves the efficiency a...
Panasonic kesintisiz mobil çalışma imkânı tanıyarak karayolları hizmetlerinin verimini artıran Toughbook ve Toughpad’leri 5. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi’nde tanıttı
Trafik güvenliğinin sağlanması amacıyla konunun paydaşlarını bir araya getiren “Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyum ve Sergisi” Ankara Congressium’da yapıldı. Karayolu güvenliğinin artırılmasına yönelik uygulama ve teknolojilerin masaya yatırıldığı etkinlikte Panasonic, iş ortağı Pancom aracılığıyla ürün ve hizmetlerini tanıttı.

65 bin kilometreyi aşkın karayollarında kesintisiz çalışma hayati öneme sahip
Panasonic, zorlu çalışma koşullarına sahip olan ve anlık bilgi işlemin hayati önem taşıdığı karayolları trafik güvenliği alanına yönelik suya, toza, darbelere, aşırı sıcak ve soğuğa dayanıklı Toughbook (mobil PC) ve Toughpad (tablet) çözümlerini sunuyor. Türkiye’de, Karayolları Genel Müdürlüğü’nün verilerine göre 2014 itibarıyla toplamda 65.623 km uzunluğunda karayolu bulunuyor. Otoyol, devlet yolu ve il yolu olarak sınıflandırılan karayollarında her gün milyonlarca araç yük ve insan taşıyor. Türkiye’nin her yanına uzanan karayollarının güvenliği dahilinde kaza, bakım, onarım ve diğer süreçlerde bilgilerin anlık ve doğru paylaşımı can ve mal kaybını önlediği gibi trafik sıkışıklıklarının da önüne geçiyor.

Kimlik kontrolünden onarım raporuna kadar tüm süreçler artık dijital
Kamu hizmetleri, demiryolları, acil servisler, perakende, hızlı tüketim, sağlık, lojistik ve güvenlik gibi sektörlerin iş akışlarını dijitalleştirerek geliştirmek için tasarlanan Toughbook ve Toughpad’ler, genel tüketiciler için tasarlanan ürünlerin erişemediği üstün dayanıklılık ve uzun batarya ömürleriyle saha çalışanlarının tüm bilişim ihtiyaçlarını karşılıyor. Kimlik kontrolü, bakım/onarım çalışma görüntülü durum raporlaması, tutanak hazırlanması ve iletilmesi ve denetimlerin takip edilmesi gibi karayolları trafik güvenliği çalışanlarının rutin görevleri Panasonic Toughbook ve Toughpad’lerle dijital ortama taşınıyor ve en düşük hata oranlarıyla ilerliyor.

Güneş altında rahatlıkla okunabilen ekran
Panasonic Toughbook ve Toughpad’ler karayollarında çalışanların gün aşırı karşılaştıkları açık hava, toz, çarpma, düşme ve su gibi faktörlere karşı dayanıklı tasarımlarıyla, bilgi işlem sürecinin kesintisiz olarak ilerlemesini sağlıyor. Genel kullanım için üretilen tablet ve taşınabilir PC’lerin aksine, dayanıklı tasarımları, güneş ışığı altında kolayca görülebilen ekranları, bilgi güvenliği özellikleri, ihtiyaca göre düzenlenen garanti ve servis hizmetleri, genişleme yuvaları, güç kesintisine uğramadan kullanıcı tarafından değiştirilebilir bataryaları ve özelleştirilebilir yazılımları gibi artılarıyla en zorlu çalışma koşullarına uygun Panasonic Toughbook ve Toughpad’ler, geleneksel olarak kağıt üzerinde gerçekleşen iş akışlarını dijital ortama taşıyarak karayolları trafik güvenliği süreçlerinin verimini artırıyor.

Esneklik ve performansı buluşturan “işe özel” tablet ve PC
Eldiven ile kullanılabilme, güneş ışığında görülebilen ve yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran, kamera, barkod okuyucu gibi özellikleriyle öne çıkan Toughpad modelleri, güvenilirliklerinin yanı sıra el kayışları ve kılıflar gibi opsiyonel aksesuarlarıyla sahada kolay bir kullanım sunuyor. Tam bir PC deneyimi için Intel® Core™ işlemciler, SSD, GPS, Bluetooth teknolojilerinin yanı sıra Kensington kilidi, akıllı kart okuyucu ve Panasonic güvenlik yazılımları gibi geniş kapsamlı güvenlik özelliklerini barındıran Toughbook serisi ise sahada çalışan ve üstün PC performansından vazgeçmek istemeyenler için tasarlandı.

Uzun pil ömrü ve kesintisiz çalışmaya imkan tanıyan hot swap teknolojisi
Panasonic Toughbook ve Toughpad’in belirli modelleri*, güç kesilmesine neden olmadan pil değiştirerek kesintisiz mobil çalışma imkanı sunan hot swap teknolojisine sahip. Bu teknolojiye sahip dayanıklı Panasonic Toughbook ve Toughpad’ler sayesinde karayolları çalışanları sabit bir güç kaynağına ihtiyaç duymadan tablet ve PC’lerini uzun süreler boyunca kullanabiliyorlar. Toughpad modelleri arasında FZ-M1, karayolu sektörünün ihtiyacına yönelik özellikleriyle dikkat çekiyor. 150 cm yükseklikten düşmelere karşı dayanıklılığı testlerle sabit olan Toughpad FZ-M1, toz ve suya karşı uluslararası IP65 direnç standartlarını karşılıyor ve -10 ila +50 derece arasındaki sıcaklık koşullarında verimli bir şekilde çalışabiliyor. Dünyanın ilk Intel® CoreTM i5 işlemcili, tamamen dayanıklı, fansız çalışan 7 inç tableti olan FZ-M1, yalnızca 540 gram ağırlığa ve 18 mm kalınlığa sahip.
HP Yönetim Ekibi en yeni HP ürün ve çözümleriyle İzmir’deydi
HP, geleneksel Anadolu Müşteri Toplantıları’nın İzmir ayağını 29 Mayıs Perşembe günü, iş ortakları Aybil, Bilgitürk, Cadbim, Datasistem, E-çözüm, Egebimtes, Provit ve Teknoda’nın katkılarıyla gerçekleştirildi. Swiss Otel Grand Efes’te yapılan etkinlikte HP yönetim ekibi, yaptığı sunumlarla en son HP ürünlerini ve çözümlerini müşteriler ve basın mensuplarından oluşan katılımcılara anlattı.

Etkinlikte tüm ayrıntılarıyla anlatılanlar arasında dünyanın ilk kurumsal tableti HP ElitePad 1000’ün yanı sıra HP EliteBook Revolve, HP EliteBook Folio gibi her ihtiyaca uygun üyeleriyle HP dizüstü bilgisayar ailesi, HP masaüstü bilgisayar ailesi, HP baskı çözümleri, HP orijinal sarf malzemeleri, HP All-in-One bilgisayar ailesi, HP iş istasyonları, HP sunucu ailesi, HP veri depolama çözümleri, kurumsal sunucular ve HP servis hizmetleri yer aldı.

“Tüm yurttaki müşterilerimizi dinliyoruz”
Etkinliğin açılış konuşmasını yapan HP Baskı ve Kişisel Sistemler Grubu Kanal Satış Müdürü Emre Alaman şunları söyledi: “HP Türkiye olarak tüm yurttaki müşterilerimizi ilk ağızdan dinliyor, onlara HP ürünlerinin avantajlarını anlatıyoruz. Bu vesileyle İzmir’de bulunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Dünya çapında 160 bin perakende satış mağazası ve 185 bin iş ortağı olan, dakikada 100 yazıcı, 120 bilgisayar ve 4 sunucu satışı yapan bir marka olarak küresel çapta ulaştığımız büyüklük artık Türkiye’deki tüketicilerimize daha hızlı bir şekilde yansıyor. Türkiye’nin en geniş satış ve destek ağına sahip teknoloji markalarından biriyiz. Baskı Sistemleri Grubu ve Kişisel Sistemler Grubu’nun bir çatı altında toplanıp HP Kişisel Sistemler ve Baskı Grubu olarak alınması bu ağı daha da güçlendirdi. Teknoloji merkezlerimizin yanı sıra ülke çapında toplamda 6 bin bayimiz ile tüketicilerimize ulaşıyoruz. Ayrıca Türkiye çapındaki tüm elektronik perakendecilerde HP ürünleri bulabiliyorsunuz.

HP olarak iş dünyasının mobilite ihtiyaçlarına yönelik ürün tasarlama kararlılığını sürdürüyoruz. Dolayısıyla dizüstü bilgisayarları, kurumsal tabletleri ve ultrabook’ları profesyonellerin aradığı şık tasarım, mobiliteye imkân sağlayacak hafiflik ve bir dizüstü bilgisayarın verimini yansıtacak şekilde tasarlıyoruz. HP olarak bilgisayar sektöründeki liderliğimizi ve buna bağlı olarak hızla büyüyen tablet sektöründeki liderliğinimizi de güçlendiriyoruz.

Toplantı odasından depoya, eğitimden sağlık sektörüne kadar tüm alanlarda, her türlü çalışma şartlarına uyum sağlayan ve dayanıklılık gösteren kurumsal tabletimiz HP ElitePad 1000, Smart Jackets adı verilen akıllı aksesuarlarıyla donatıldığında, yaratıcılıkla işlevselliği ikiye ayrılan tek bir vücutta buluşturuyor ve klavye, SD kart okuyucu, USB ve HDMI eklentileriyle özel kullanım ihtiyaçlarına göre özelleştirilip yapılandırılabiliyor. Ofis ortamlarındaki yerleştirme istasyonlarında tam donanımlı bir klavye eklenmesi durumunda masaüstü bilgisayar deneyimi sunuyor. Kurumlara özel ilk ultrabook ürünümüz olan HP EliteBook Folio uzun pil ömürleri sayesinde özellikle sıklıkla seyahat eden çalışanlar için ideal ve kullanımı son derece kolay bir çözümler olarak ortaya çıkıyor.

Dizüstü bilgisayar ve tableti aynı biçim faktöründe buluşturan bir ürünümüz de var. HP EliteBook Revolve dizüstü bilgisayarların bütünlüğü ve tabletlerin esnekliğini aynı bünyede buluşturarak çalışanların her ortamda kesintisiz çalışma taleplerini karşılıyor.”

Dünyanın İlk Ultrabook İş İstasyonu HP’den!
HP Katma Değerli Ürünler Kategori Müdürü Emre Er, etkinlikteki sunumunda HP profesyonel iş istasyonları ve monitörlerden oluşan Z portföyündeki genişlemelere değindi.

Er şunları söyledi: “Z portföyündeki genişleme HP’nin pek çok üreticinin terkettiği profesyonel pazara olan bağlılığını ortaya koyuyor . Z portföyünde dünyanın ilk Ultrabook™ iş istasyonu HP ZBook 14 ve çok hızlı veri transferi için Thunderbolt teknolojisi sunan ilk iş istasyonu serisini kapsıyor. HP Z Book ailesi, dünyanın ilk Ultrabook iş istasyonu HP ZBook 14’ün yanı sıra HP ZBook 15 ve 17’den oluşuyor. Mühendislik, bilgisayar destekli tasarım (CAD), mimarlık, tasarım, animasyon, film, eğitim, devlet ve sağlık hizmetleri sektörlerindeki profesyoneller için ideal olan HP Z ürün portföyü profesyonel uygulamalar için tasarlandı, test edildi ve sertifikalandırıldı.”

Dünyanın ilk 27 inç All-in-One iş istasyonunun da bulunduğu HP iş istasyonları ürün gamını da katılımcılara aktaran Emre Er, HP’nin servis avantajlarını vurgulamayı da ihmal etmedi.

İş’e doğru dokunuş: HP ElitePad 1000 kurumsal tablet
HP’nin iş dünyası için özel olarak ürettiği dünyanın ilk kurumsal tableti ElitePad 1000’in de aralarında bulunduğu tablet ve PC çözümlerini ise HP Baskı ve Kişisel Sistemler Kurumsal Kanal Satış Müdürü Sıtkı Yavuz anlattı. Yavuz, HP’nin dizüstü, masaüstü ve All-in-One ürün ailelerini de tüm avantajlı yönleriyle tüketicilere tanıttı.

İzmirli tüketicilere HP’nin uygun maliyetli ve üstün performanslı ürünlerini tanıtmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Sıtkı Yavuz şunları söyledi: “İş dünyası için ürettiğimiz yeni ElitePad 1000 her şehirde olduğu gibi burada da en çok ilgi gören ürünlerimiz arasında. ElitePad 1000, sıradan tabletlerin ötesine geçerek dizüstü bilgisayar olarak da kullanılabiliyor. HP ElitePad 900, aynı zamanda dünyanın ilk kurumsal tableti. SAP ve Oracle gibi BT ortamlarına kolaylıkla entegre olması ve bilinen Windows uygulamalarına uyum sağlaması verimlilik açısından büyük avantaj doğuruyor.”

Optimum baskı maliyeti
HP Baskı Sistemleri Kategori Müdürü Serkan Bayır, Orijinal Sarf Kullanımı ile ilgili sunumunda katılımcılara orijinal sarf malzeme kullanımının avantajlarına da değindi. Boş yere harcanan kartuş, toner ve kâğıtların kurumlara ve bireylere getirdiği maliyet yüklerinden bahseden Bayır, orijinal olmayan kartuşların yüzde 15’ten fazlasının ya aktığını ya da kalıcı zarar verdiğini söyledi. Sızdırma ya da yazıcıya zarar verme gibi dezavantajları olmayan HP kartuşlarının orijinal olmayan kartuşlara oranla yüzde 50 oranında daha fazla baskı sonucu verdiğini anlatan Bayır orijinal HP kartuşlarının iş verimliliğine olan katkılarının altını çizdi.

Serkan Bayır konu ile ilgili yorumlarını şöyle paylaştı: “HP tüketicilerinde orijinal kartuş kullanımının yarattığı avantajlara dair güçlü bir bilinç olduğunu görmek bizi fazlasıyla mutlu ediyor. Sahte ürünlere karşı oluşan bilinç sayesinde hem ürünlerimiz hem de o ürünlerle aldığımız sonuçlar güvenilirliklerini koruyor. Sunumumda küresel geri dönüşüm programımız “Gezegen Ortaklığı” ile ilgili bilgiler de sundum. Gezegen Ortaklığı Programı kapsamında ömrünü tamamlamış kartuş/toner ve donanımları kurumsal müşterilerden ücretsiz toplayıp lisanslı tesislerde geri dönüşüme gönderiliyor. Gezegen Ortaklığı Programı’nı başlattığımız 1987 yılından bu yana küresel olarak yaklaşık 2,5 milyar pound oranında e-atık ve sarf malzemesini geri dönüştürdük. HP, 1.600.000 metrik ton ağırlığındaki elektronik ürün ve malzemeyi 2015 yılı sonuna kadar geri dönüştürmeyi hedefliyor. HP bugüne kadar tüm dünyada 776.000 metrik ton elektronik malzeme ve orijinal HP yazıcı kartuşunu geri dönüşüme kazandırdı.”

Güvenli ve maliyet avantajlı baskı çözümleri
HP LaserJet Yazıcılar Ürün Müdürü Derya Özbek, Türkiye’deki kurumların HP yazıcılarını ve orijinal kartuşlarını kullanarak baskı maliyetlerinden nasıl tasarruf ettiklerini anlattı. HP baskı çözümlerinin orijinal kullanım bilincini yerleştirmesi, kablosuz erişim ve hemen her yerden baskı alma imkânı sunması, iş uygulamalarıyla belge yönetimini kolaylaştırması ve çevre dostu özellikleriyle enerjiden tasarruf sağlamasının kurumlara sağladığı avantajları paylaşan Özbek, HP’nin tüm bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara yönelik ürün portföyünden örnekler verdi.

Derya Özbek şunları söyledi: “Officejet Pro ürün ailemiz, lazere kıyasla sayfa başına yüzde 50’ye kadar daha düşük maliyetle profesyonel kalitede renkli baskı avantajıyla büyük ilgi görüyor. Officejet Pro 8600 Plus'ta yer alan yüksek düzeyde tarama işlevi baskı işlemini her zamankinden daha hızlı ve kolay hale getiriyor. HP ePrint gibi, nerede olursanız olun mobil telefonunuzdan göndereceğiniz belge ve fotoğrafların çıktısını alma avantajı sunan özellikler de cabası. Yazma hızı söz konusu olduğunda rakipsiz bir ürünümüz var: Guinness Rekorlar Kitabı’nın da tescil ettiği gibi dünyanın en hızlı masaüstü yazıcısı HP Officejet Pro X serisi, rekortmen hızının yanında renkli lazerlerin yarısı maliyetle, canlı renkler sunuyor.”

Sunucularda esneklik ve kontrol
HP Sunucu ve Veri Depolama Üniteleri Teknoloji Danışmanı Murat Tan, HP sunucu ve veri depolama ailesinin kurumlara sağladığı avantajları etkinliğin katılımcılarıyla paylaştı. HP Insight Control teknolojisi ile sunucuların en etkin ve esnek şekilde kontrol edildiğinden bahseden Tan, çözümün kolay kurulum, tek pencereden yönetim, uzaktan kontrol, optimizasyon, ProLiant ve BladeSystem özellikleriyle operasyonel sunucu maliyetlerinin minimum seviyeye indiğinin altını çizdi.

Etkinlik HP Geniş Formatlı Yazıcılar Satış Müdürü Çağlar Uysal ve HP Networking Teknoloji Danışmanı Özge Korkmaz da etkinlikte sunumlarıyla yer aldı.

Ürün görselleri için linki kullanabilirsiniz.
http://www.marjinal.com.tr/download/hp_10020230123.zip
Yeni Nokia Lumia’lar babalara en güzel hediye
Nokia Lumia ailesinin iki yeni üyesi Lumia 1320 ve Lumia 1520 ile işlerini her yerden rahatça yapabilen babalar, böylece çocuklarına daha çok vakit ayırıyor, hem özgürlüğün hem de ailesiyle daha fazla birlikte olmanın keyfini sürüyor.

Babasını daha fazla yanında görmek isteyenler için Nokia Lumia 1320 ile Nokia 1520, bu babalar gününde harika bir hediye seçeneği! Üstelik babalar gününe özel kampanya ile 75 TL’lik uygulama da bu cihazlarla hediye!

Nokia Lumia ailesinin iki yeni üyesi Lumia 1320 ve Lumia 1520 sayesinde babalar artık çocuklarıyla daha fazla vakit geçirebiliyor! 6 inçlik ekranlarıyla bilgisayar rahatlığında çalışma imkanı tanıyan bu cihazlar, üstün performansları ve tüm Microsoft Office programlarının rahatça kullanılabilmesi ile çalışan babalara büyük özgürlük kazandırıyor. Nokia Lumia 1320 ve Nokia Lumia 1520 ile babalar artık işlerini her yerden takip edebiliyor! Bu babalar gününde babası için bir Nokia Lumia 1320 ya da Nokia Lumia 1520 alanlar, ücretsiz 75 TL’lik uygulama hediyesi de kazanıyor!

Hem Nokia Lumia 1320 hem de Nokia Lumia 1520, Microsoft Office ve Microsoft Exchange, Office 365, Lync, Skype gibi harika uygulamaların yanı sıra güvenli internet için Internet Explorer ve daima en kaliteli internet bağlantısı için internet paylaşımı da içeriyor. Bu telefonların özgür dünyasında isterseniz belgelerinizi OneDrive’a kaydederek size uygun bir zaman ve yerde çalışmanıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz!

Nokia Lumia dünyasının üstün görüntüleme ve ses teknolojilerini de barındıran Lumia 1320 ile Lumia 1520, kullanıcılarının modern dünyaya rahatça ayak uydurmasının yanı sıra kendilerini özgürce ifade etmesini de sağlıyor! Nokia Lumia 1320 için tavsiye edilen satış fiyatı 999 TL; Nokia Lumia 1520 için tavsiye edilen satış fiyatı 2.199 TL.
Dünya kupası heyecanını yeni bir Beko LED TV ile yaşayın
12 Haziran ile 13 Temmuz 2014 tarihleri arasında Brezilya'da gerçekleşecek yirminci Dünya Kupası yeni heyecanlara tanıklık etmeye hazırlanıyor. Dünyanın en büyük spor organizasyonlarından biri olan dünya kupasını izleme keyfini 140 ekran LED TV ile yaşamaya ne dersiniz?

İnce tasarımı, estetik görünümü ve gerçeğe yakın görüntü kalitesi ile dikkat çeken Beko Led TV’ler, gelişmiş özellikleri ile televizyon izleyicilerine mükemmel bir deneyim yaşatıyor.

3 boyutlu görüntü ve visionart teknolojisiyle muazzam bir görüntü ve ses kalitesi sunan Beko LED TV teknoloji ile estetik tutkunlarının beğenisini kazanırken, 55 inç ekranı ve HD ses sistemiyle ise Full HD kalitede maç izlemenin keyfine vardırıyor. HD görüntüye sahip Beko Led TV’ler yüksek çözünürlükte, daha canlı ve kaliteli görüntü sağlayarak kullanıcılara maksimum seyir keyfi sunuyor.

Canlı yayını durdurma, tek tuş ile kayıt gibi gelişmiş özelliklere sahip olan Beko B-55-LW-9377 Led TV, kaçırdığınız anları yeniden izlemenize fırsat tanıyarak, bu müthiş heyecanı bir kez daha yaşamanızı sağlıyor. Wi-fi özelliği bulunan Beko B-55-LW-9377 Led TV ile müzik siteleri, sosyal medya hesapları ve haber kanalları gibi pek çok online uygulamaya da televizyondan erişim gerçekleşebiliyor.

Bu müthiş heyecanı doyumsuz bir kalitede izlemek istiyorsanız Beko’nun 140 ekran Led TV seçeneklerini Beko mağazalarından ve Beko web sitesinden inceleyebilirsiniz.
Çocuklara en güzel yaz tatili hediyesi: Beko’dan tablet
13 Haziran Cuma günü okulların kapanmasıyla birlikte öğrenciler için üç aylık tatil başladı. Çocuklarına yaz tatili hediyesivermek isteyenler anne ve balalar için Grundig Tablet ve bilgisayarlar güzel bir seçenek olarak dikkat çekiyor.

İnce ve şık tasarımıyla çocukların beğeneceği bir hediye olan Grundig tablet GTB 1030, gelişmiş özellikleriyle de çocuklara kullanım kolaylığı sağlıyor. 10.1 inç ekran boyutunda, 64 GB harici depolama kapasitesine sahip olan tablette çocuklar hem oyun oynayıp hem en sevdiği müzikleri dinleyebiliyorlar.

Çocujların diledikleri anda internete girerek öğrenmek istediği bilgiye kolayca erişebilmesini sağlayan tabletler çocuklarda meraklı ve araştırmacı kişiliğini geliştirmesine de olanak sağlayacak. Eğitici tarafının yanı sıra eğlenceli bir dünya sunan tabletler ile çocuğunuz vaktini keyifli ve faydalı bir şekilde geçirecek.

Öğrencilerin kalbini çalacak modellerden biri de Grundig UBS İ5 V2 Notebook. Intel Core İ5 işlemciye sahip olan ürün, üstün performansıyla kullanıcıların beklentilerini karşılarken, 500GB sabit diskiyle çocuğunuzun notlarından oyunlarına kadar tüm dosyalarını saklaması için geniş yer sağlıyor.

Uzun pil ömrü ile çocukların enerjilerine ayak uyduran Grundig tablet ve bilgisayarlar kullanıcılara soluksuz bir internet ve oyun keyfi yaşatacak.
Post Selected Items to:

Showing 10 items of about 9400

home  •   advertising  •   terms of service  •   privacy  •   about us  •   contact us  •   press release design by Popshop •   Official PR partner B2BLogger.com •   © 1999-2015 NewsKnowledge