Login
Password
Sources on this Page

> Headlines by Category

 Home / Regional / Europe / Central Europe / Slovakia

You are using the plain HTML view, switch to advanced view for a more complete experience.

Zverejnili video, v ktorom vojak uteká z KĽDR
Veliteľstvo síl OSN v Soule, riadené Spojenými štátmi, zverejnilo v stredu dramatické video, zachytávajúce minulotýždňový zúfalý útek severokórejského vojaka za slobodou cez demilitarizovanú zónu a jeho záchranu juhokórejskými vojakmi.
Tetovanie, sklo aj rozšírená realita. Jakub Pollág si užíva šírku dizajnu
Každý dizajn má vraj za sebou príbeh. Keď Jakub Pollág a jeho parťák Václav Mlynář pred vyše piatimi rokmi rozbiehali svoje česko-slovenské štúdio deFORM, rozhodli sa začať veľkou story.
Kiska a legmegbízhatóbb politikus, Fico csak a hatodik

Andrej Kiska köztársasági elnököt tartja a szlovákiai lakosság a legmegbízhatóbb politikusnak, derült ki az AKO felméréséből.

EB: az EU-t élénk gazdasági tevékenység jellemzi

A gazdasági, költségvetési és szociálpolitikai irányítás 2018-as európai szemeszterének kezdetén élénk a gazdasági tevékenység, tetőznek a foglalkoztatási mutatók, az egyre csökkenő munkanélküliség pedig már csaknem visszaállt a válság előtti szintre az euróövezetben és az Európai Unió egészében egyaránt - közölte az Európai Bizottság a 2017-es európai szemeszter szerdán közzétett őszi jelentésében.

Štvrtý ozajstný Black Friday. Kindle, akčná kamera alebo Hi-Fi slúchadlá o tretinu lacnejšie
Stredajšia nádielka je z ponuky Amazonu. Jeden z najväčších predajcov na svete má širokú ponuku a nebojí sa pri niektorých produktoch dať riadnu zľavu. Osobne sme si vyskúšali dodanie priamo domov pri pár z nich a žiaden problém. Ten je len pri vybraných modeloch, ktoré z nejakého dôvodu na Slovensko neposielajú. Preto je nutné mať strýka alebo kolegu s adresou v Nemecku alebo na Britských ostrovoch. Pri Black Friday zľavách na Amazone si tiež treba dávať pozor na čas. Niektoré akciové ceny trvajú len 24 hodín.
Elítélték a három Paška-fivért

A Kassai Járási Bíróság bűnösnek találta Pavol Paška (Smer) három unokaöccsét, akik 2015-ben utcai verekedésbe keveredtek. Az ítélet nem jogerős.

 

Majú kúpiť v partnerstve s Pentou Markízu. V USA lietajú v úplatkárskej afére
Patricka Ho obvinilo americké ministerstvo spravodlivosti z úplatkárstva. V roku 2014 priletel do New Yorku s úmyslom podplatiť afrických predstaviteľov, konkrétne čadského prezidenta a ugandského ministra zahraničných vecí, v mene súkromného čínskeho konglomerátu s globálnymi ambíciami. Upozornil na to denník the NY Times.
5,6 milliós támogatást kell visszafizetni

Nyilvánosságra hozta a város annak a kormányzati ellenőrzésnek az eredményét, melyet a Kassa Európa Kulturális Fővárosa 2013 projekt legnagyobb befektetése kapcsán végeztek. 

Ruský článok na armádnom webe obhajuje sovietsku inváziu v 1968
Štátny tajomník rezortu diplomacie Ivan Korčok ostro protestuje proti hrubému prekrucovaniu dejín a úmyselným dezinformáciám súvisiacim s okupáciou Československa v roku 1968, ako ich publikujú niektoré ruské médiá. Uviedol to v stanovisku na Twitteri. Ruským premiér Dmitrij Medvedev sa od článku dištancoval
New centre to open in Jasná
There will be new services added and the centre will become a visible landmark for better orienting.
Post Selected Items to:

Showing 10 items of about 2300

home  •   advertising  •   terms of service  •   privacy  •   about us  •   contact us  •   press release design by Popshop •   © 1999-2017 NewsKnowledge