Login
Password
Sources on this Page

> Headlines by Category

 Home / Industries / Building & Landscaping

You are using the plain HTML view, switch to advanced view for a more complete experience.

Nurol GYO üst yönetiminde önemli atama
1997 yılından bu yana arazi geliştirme, proje tasarımı, pazarlama ve satış alanlarında hizmet veren Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı finans sektörünün tecrübeli ismi A. Cemail Batuk ile kadrosunu güçlendirdi. A. Cemail Batuk Nurol GYO Finansmandan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu.

İtalyan Lisesi’ni bitirdikten sonra lisans öğrenimini İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektronik Mühendisliği bölümünde tamamlayan Cemail Batuk bunun ardından İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde Uluslararası Yönetim İhtisası yaptı. İş hayatına Bank Ekspres’te başlayan Batuk daha sonra sırasıyla Tekfenbank, Elements Tekstil, Desbaş, Orjin Group, Horizon Investment SA Cenevre, Logos Portföy Yönetimi’nde çeşitli görevlerde çalıştı. Batuk Temmuz 2012 – Aralık 2014 arasında RCR Holding Finansman Koordinatörü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.

Evli ve 2 çocuk babası A.Cemail Batuk İngilizce ve İtalyanca biliyor.
Evinde tadilat yapacaklar için pratik öneriler Dekoralist'te
Türkiye'nin en kapsamlı dekorasyon blogu Dekoralist, okuyucularına faydalı bilgiler sunmaya devam ediyor. Evinin ve iş yerinin dekorasyonunu yapacak kişiler için faydalı ve pratik bilgiler sunan Dekoralist blogunda bu hafta el aletleri konusuna yer verilecek.

El aletleri kategorisinde yer alan ürünler hakkında bilgiler, ürün tanıtımları, fiyat bilgileri gibi bilgilerin yer alacağı yazılarda hırdavat kategorisinde yer alan ürünler tanıtılacak.

Bu kategoride ilk yazısını "Akülü Vidalama Aletleri ve Şarjlı Matkaplar Hakkında Merak Ettikleriniz" başlığında yayınlayan blog, şarjlı matkaplar hakkında detaylı bilgiler sunuyor.

Ev ve ofis tadilat işlerinde sıklıkla kullanılan matkaplar hakkında bilgi veren Dekoralist; matkap, breyz, akülü alet kavramlarına da açıklık getiriyor. Salon dekorasyonu, banyo dekorasyonu, mutfak dekorasyonu, bahçe dekorasyonu gibi dekorasyon konusunda merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceğiniz web sitesine http://www.dekoralist.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Philippe Starck ve Duravit beraber çalışmalarının 25. yıldönümünü kutluyor
Philippe Starck'ın mottosu: "İyi bir fikre sahip olacak kadar şanslıysanız, onu paylaşmak konusunda kendinizi borçlu hissedersiniz."

Fransız tasarımcı ile Duravit'in beraber çalışmaya başlamalarından bu yana 25 yıl geçti. Bu süre zarfında Starck, şirkete sadece zamanın eskitemediği banyo klasikleri sunmakla kalmadı, aynı zamanda yenilikçi elektronik klozet kapaklarından Duravit'in Almanya'da bulunan genel merkezindeki ofis ve showroom'larının mimarisine kadar pek çok alanda da destek sağladı.

Zamanın ötesinde konseptler ve yenilikçi kreasyonlar
En baştan itibaren Starck, modern formlar yaratmak için tekerleği yeniden icat etmek gerekmediği prensibiyle hareket etti. Bunun yerine tasarımlarını antik formların yeniden keşfedilmesi üzerine kurdu. Örnek teşkil eden nesneleri aldı ve Duravit için bunları daha önce hiç yapılmadığı şekilde seramik ve akriliğe dönüştürdü. 1994 yılında, tasarımcı banyo üreticisi için ilk koleksiyonunu ortaya koydu: İlhamını leğen ve kova gibi arkaik nesnelerden alan Starck 1 serisi. Teknik açıdan, Starck 1 klozetler ve bidelerinin tasarımı Duravit için büyük bir zorluk içeriyordu. Çünkü 90'ların başında bu tür formları üretmeye imkan verecek üretim yöntemleri henüz mevcut değildi.

Starck'ın Duravit için yaptığı ikinci dalga tasarımlar 1998 yılında Starck 2 seramik serisinin satışa sunulmasıyla devam etti. Bu sefer tasarımlar suyun hareketinden ilham alıyordu. Şekil açısından oldukça farklı olsalar da, sonuçta ortaya çıkan lavaboların, klozetlerin ve bidelerin hepsi Philippe Starck'ın hemen fark edilen imzasını taşıyordu.

Duravit, 2002'de her türlü banyonun tasarımına zahmetsizce uyum sağlayan küçültülmüş formları temel alan Starck 3 serisini sundu. Seri genel olarak halka açık ve kısmen halka açık alanların yanı sıra engelli banyoları için de olağanüstü bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

2011 yılında, başarı hikayesi yine Starck tarafından tasarlanan elektronik klozet kapakları ile devam etti. Hiçbir şey su ile temizlenmek kadar derinlemesine, doğal ve ferahlatıcı değildir SensoWash elektronik klozet kapağı, su sıcaklığı ve klozet kapağı sıcaklık ayarları, kurutma fonksiyonu, klozet kapağı açma /kapama dâhil tüm işlevleri yönetmek için kullanılabilen kablosuz, sezgisel uzaktan kumandası ile yeni ve tazeleyici bir deneyim sunmaktadır.

Duravit için tasarlanan ilk buhar kabini St.Trop da aynı yıl satışa sunulmuştur. Starck, buhar kabinini tasarlarken tablo fikrinden esinlenmiştir. Kabinin kapısı büyük bir resim çerçevesini temsil eder. Beyaz arka plan tuvali oluşturur. Ve duş alan kişi de resmin motifi haline gelerek "sanat eserini" tamamlar. Isıya dayanıklı malzemeden yapılmış tabure ise sanatsal temayı tamamlayan bir heykel gibidir. Baştan sona bir Starck tasarımı olan St.Trop, tam donanımlı bir duş ile rahatlatıcı buhar banyosunu bir araya getirir.

Bir başarı faktörü olarak tasarım
İyi tasarımın Duravit'in DNA'sında olduğunu söyleyebilirsiniz. İyi tasarım, şirketin yaptığı her şeye nüfuz eder. Mimar olarak da üne sahip Philippe Starck, Duravit için şirketin iyi tasarıma olan bağlılığını yansıtan komple bir bina tasarladı. Sonuçta ortaya çıkan yapı olan Hornberg'deki Duravit Tasarım Merkezi, hem dış formu hem de iç detayları açısından olağanüstüdür. Ondokuz metre yüksekliğindeki şirket merkez binasında, ön cepheye gömülü ve üç kata yayılan devasa bir klozet yer alır. Kara Orman'da uzaklardan görülebilen bu yapı cesur bir tasarım ifadesidir. Bu binada ofisler ve showroom'lar, bir servis ve eğitim merkezi ile tüm dünyadan gelen ziyaretçilerin çok sevdikleri altı adet "test banyosu" bulunur.
Birbirinden güzel dekorasyon fikirleri Dekoralist.com’da
Yeni ev kuracaklar veya evinin dekorasyonuna farklılık katmak isteyenler için benzersiz bir rehber olan dekoralist.com, pratik ve şık dekorasyon fikirleri ile ev kuşlarına hitap ediyor.

Güzel ve farklı önerilerle dekorasyon meraklılarına ilham veren dekoralist.com, evleri doğru dekore etme konusunda da ufak tüyolar paylaşıyor. Dekoralist.com’un birbirinden değişik ve yaratıcı fikirleriyle evinize bambaşka bir hava katmanız mümkün.

Dekorasyon tutkunları için adeta bir rehber niteliği taşıyan dekoralist.com, “banyoda düzen sağlama, küçük salonları geniş göstermenin 5 yolu, mutfak dekorasyonu için pratik fikirler gibi evinizi daha kullanışlı ve güzel hale getirecek pek çok öneriyi sizlere sunuyor.

Şık ve renkli ev dekorasyon örnekleriyle zevkle takip edeceğiniz dekoralist.com, evine özen gösterenlerin müdavimi haline gelecek.
Atabir İnşaat, Novacity projesi ile yaşam inşa ediyor
Gayrimenkul geliştirme alanında istikrarlı yükselişini sürdüren Atabir İnşaat, Kütahya, Afyon, İzmir ve Antalya’daki proje ve arsa yatırımlarının yanı sıra son dönemde Eskişehir’de imza attığı büyük ölçekli projelerle de dikkat çekiyor.

Eskişehir’in en hızlı gelişim gösteren Eski Fabrikalar Bölgesi’nde konumlanan konut projesi ile, prestij ve konfor odaklı bir yaşam alanı kurmayı hedeflediklerini belirten Atabir İnşaat Kurucu Ortağı Oktay Atay, modern mimari yapısı ve ayrıcalıklı sosyal donatılarıyla Novacity’nin Eskişehir’deki yaşam standartlarını yükselttiğini ifade etti.

Gayrimenkul sektörünün geleceğini değerlendiren Atay, Atabir İnşaat’ın gelecek dönem projeleri hakkında da bilgi verdi.

Novacity projesi hakkında bilgi verebilir misiniz?
‘Şehrin En İyisi İle Tanışın’ sloganıyla yola çıkan Novacity, 8300 m2 arazi üzerine inşa ediliyor. Şimdiye kadar Eskişehir’in en büyük m2 ye sahip konut projesi olarak 39.000 m2 lik inşaat alanı ve sosyal tesisleri ve işyerleri ile birçok ayrıcalığı bünyesinde barındırıyor. “Projemiz az katlı ve çok katlı olmak üzere 7 bloktan oluşuyor. Az katlı bloklarda 3+1 ve 4+1 daireler, çok katlı blokta ise 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor. Binaların zemin katında; alanı 400 ile 1600 metrekare arasında değişen farklı seçeneklerde iş yerleri, eksi birinci katta 2 bin 400 metrekarelik alanda spor kompleksi ,spa merkezi ve kapalı havuzu içinde barındıran sosyal tesisler ve misafir otoparkları, ayrıca eksi ikinci katta her daireye iki araç kapasiteli otopark alanı yer alıyor

Novacity projenizde sunduğunuz ayrıcalıklar nelerdir?
Novacity projemizin iç mimari tasarımında geniş aile hayatına olanak tanıyan malzeme seçimleri ve mekân düzenlemeleri yaptık. Ayrıca kullandığımız ürünlerin kalitesinde doğallığı ve işlevselliği ön planda tuttuk. Novacity’nin yeni imara açılan Eski fabrikalar bölgesinde yükseldiğini belirten Atay, “etrafında Acıbadem Hastanesi, Özdilek Alışveriş Merkezi, Divan Otel ve Hilton Otel gibi komşulara sahip olan projemizin yatırımcılar ve kullanıcılar açısından en önemli özelliği 1+1 ve 1+0 rezidanstan ziyade 2+1,3+1 ve 4+1 olmak üzere aile yaşamına yönelik rezidans tarzına sahip olmasıdır.Novacity Projesi,içinde yer alan, mağazalar ve cafeler ile modern şehir yaşamının vazgeçilmezi olan farklı alışveriş seçeneklerini bu projede yaşayan ailelere sunacaktır.

Novacity projesi kapsamında konutları ne zaman teslim etmeyi planlıyorsunuz? 7 ay gibi bir sürede yüzde 70’ini tamamladığımız projemizi tüm detaylarıyla herhangi bir aksaklık olmadan Ağustos 2015’te teslim etmeyi hedefliyoruz.

Atabir İnşaat olarak hayata geçireceğiniz yeni projeleriniz var mı?
Gayrimenkul sektöründeki büyüme ve yatırım payını dikkate alarak 2015 yılına yeni projelerimizle imza atmayı planlıyoruz. Eskişehir’de yapımına başlanacak Soho rezidans projemizin temel atımı gerçekleşti. Bunun yanı sıra, Kütahya ve Eskişehir’de hem şehir hem de termal otel projelerimiz mevcut. 2015 yılının ilk çeyreğinde tüm birim ve kaynaklarımızla bu projelerimize odaklanarak, start vermiş olacağız.

Atabir inşaat novacity projesi animasyonunu https://vimeo.com/98272844#at=0 linkinden izleyebilirsiniz.
Nurol Life’ın 4m tavanı ve açılabilir pencereleri doğanın ferahlığını evinize getirecek
Nurol GYO tarafından Maslak Seyrantepe’de yükselen Nurol Life, Türkiye’nin en büyük ve önemli projelerine imza atan ödüllü mimar Hakan Kıran tarafından tasarlandı. Nurol Life’ın, 4 metre tavan yüksekliğine sahip, pencereleri açılan, taş duvarlarıyla nefes alan orman manzaralı daireleri ev sahiplerine hem lüks hem de ferah bir yaşam sunmayı vaad ediyor.

İç mimarisi Autoban tarafından üstlenilen ve dünyaca ünlü yapı markalarının en kaliteli malzemeleri kullanılarak hayata geçirilen Nurol Life projesinde stüdyodan 4+1’e kadar kule daireler, penthouselar, teras evler ve ofisler bulunuyor.

Nurol Life’ın sunduğu pratik lükslerden diğerleri ise şunlar; Residence’ların havasını değiştiren, sıcacık bir ortam hazırlayan yerden ısıtma sistemi, gece yatıya kalacak misafirlerin konaklayabileceği özel Guest House, sevdiğiniz filmleri daha keyifli ortamda izleyebilmeniz için Sinema Odası, dünya lezzetlerini kapınıza getiren Premium Yemek Hizmeti, hobilerinizi özgürce gerçekleştirerek zihninizi ve ruhunuzu dinlendireceğiniz Yoga-Dans-Pilates Stüdyosu, stresten arınmanıza yardımcı Spa&Sauna-Buhar Odaları, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ekipmanı ile fonksiyonel Toplantı ve Çalışma Odaları, ziyafeti 7 gün kapınıza getiren Premium Yemek Servisi.

1997 senesinde kurulan Nurol GYO, “Hayata Yatırım” sloganıyla yola çıkan nitelikli ve tecrübeli kadrosu ile arazi geliştirme, proje tasarımı, pazarlama ve satış alanlarında hizmet veriyor.

21. yüzyılın yaşam tarzını ve metropol ihtiyaçlarını doğru okuyarak karlı gayrimenkul projeleri üretmeye devam eden Nurol GYO’nun Çağlayan’da yükselen 35 katlı Nurol Tower, şehrin ortasında, “EvOfisEv” konseptiyle yoğun iş temposunda çalışanların, ister ev ister ofis isterlerse de ev-ofis olarak kullanabileceği bir proje olarak öne çıkıyor. Son dönemlerde yıldızı parlayan yaşam merkezlerinden Seyrantepe’de hayata geçirilen Nurol Life projesi ise, Türk Telekom Arena Stadı’nın hemen yanı başında, 9.525 m²'lik arazi üzerinde 502 konut ve 50 ofisle hayat bulan lüks bir residans yaşamı sunuyor. Güneşli’de eski Hürriyet binasının olduğu 55.000 m²'lik arazi üzerinde yer alan Nurol Park metropol yaşamının gerektirdiği tüm ihtiyaçlara cevap veriyor.

Nurol GYO portföyünde Ankara Nurol Residence ve Karum İş Merkezi, İstanbul Nurol Plaza ve Zekeriyaköy Evleri, Bodrum Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi de yer alıyor.
Nurol Life İstanbul’da lüks kavramını değiştiriyor
Nurol GYO’nun Seyrantepe’deki yapımını sürdürdüğü yeni projesi Nurol Life’ta, yoğun talep sonucunda tamamı kısa sürede satılan teras evlerden sonra şimdi de 261 metre yüksekliğindeki Kule’deki daireler satışa çıkıyor. 2017 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması planlanan proje, şehrin tam merkezinde Belgrad Ormanı’nın yanı başında residence kategorisinde yeni bir konsept başlatıyor; “Practical Luxury”

Nurol GYO tecrübesi ile Maslak Seyrantepe’de yükselen Nurol Life, Türkiye’nin en büyük ve önemli projelerine imza atan ödüllü mimar Hakan Kıran tarafından tasarlandı. Nurol Life’ın, pencereleri açılan, taş duvarlarıyla nefes alan, 4 metre tavan yüksekliğine sahip, orman manzaralı daireleri, kullanıcılarına hem lüks hem de ferah bir ev yaşamı sunmayı vaad ediyor. İç mimarisi ünlü tasarım ofisi Autoban tarafından üstlenilen ve dünyaca ünlü yapı markalarının en kaliteli malzemeleri kullanılarak hayata geçirilen Nurol Life projesinde stüdyo daireden 4+1’e kadar 476 adet kule daire, 14 adet penthouse, 26 adet teras ev, 50 adet ofis bulunuyor. Maslak ve Levent’in hemen yanında konumlanan Nurol Life, Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi köprülerine yakınlığı ile öne çıkıyor. Türk Telekom Arena’nın yanı başında yükselen Nurol Life ayrıca metroya yürüme mesafesinde bulunuyor.

Nurol Life, yeni bir residence konseptiyle hayatı kolaylaştıran lüksleri de içinde barındırıyor. Gece yatıya kalacak misafirlerinizin konaklayabileceği özel Guest House, acil bir işiniz çıktığında minik dostlarınızı emanet edebileceğiniz Evcil Hayvan Bakımı, sevdiğiniz filmleri daha keyifli ortamda izleyebilmeniz için Sinema Odası, dünya lezzetlerini kapınıza getiren Premium Yemek Hizmeti, hobilerinizi özgürce gerçekleştirerek zihninizi ve ruhunuzu dinlendireceğiniz Yoga-Dans-Pilates Stüdyosu, stresten arınmanıza yardımcı Spa&Sauna-Buhar Odaları, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ekipmanı ile fonksiyonel Toplantı ve Çalışma Odaları, en sağlıklı besinleri 7 gün kapınıza getiren Organik Bahçe Hizmeti Nurol Life’ın sunduğu pratik lükslerden yalnızca birkaçı. Nurol Life hakkında detaylı bilgiye http://www.nurollife.com.tr/tr/ adresinden ulaşılabilir.
Nurol Life’ın örnek dairesi ziyaretçilerini bekliyor
Nurol GYO tecrübesi ile Seyrantepe’de yükselen Nurol Life’ın örnek dairesi ünlü tasarım ofisi Autoban tarafından hazırlandı. Türkiye’nin en büyük ve önemli projelerine imza atan ödüllü mimar Hakan Kıran tarafından tasarlanan Nurol Life’ın, 4 metre tavan yüksekliğine sahip, yerden ısıtmalı, pencereleri açılan, taş duvarlarıyla nefes alan orman manzaralı daireleri kullanıcılarına hem lüks hem de ferah bir ev yaşamı sunmayı vaad ediyor. Dünyaca ünlü yapı markalarının en kaliteli malzemeleri kullanılarak hayata geçirilen Nurol Life projesinde stüdyodan 4+1’e kadar kule daireler, penthouselar, teras evler ve ofisler bulunuyor.

Maslak ve Levent’in hemen yanında konumlanan Nurol Life, Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi köprülerine yakınlığı ile öne çıkıyor. Türk Telekom Arena’nın yanı başında yükselen Nurol Life ayrıca metroya yürüme mesafesinde bulunuyor.

Nurol Life, yeni bir residence konseptiyle hayatı kolaylaştıran lüksleri de içinde barındırıyor. Gece yatıya kalacak misafirlerinizin konaklayabileceği özel Guest House, acil bir işiniz çıktığında minik dostlarınızı emanet edebileceğiniz Evcil Hayvan Bakımı, sevdiğiniz filmleri daha keyifli ortamda izleyebilmeniz için Sinema Odası, dünya lezzetlerini kapınıza getiren Premium Yemek Hizmeti, hobilerinizi özgürce gerçekleştirerek zihninizi ve ruhunuzu dinlendireceğiniz Yoga-Pilates Stüdyosu, stresten arınmanıza yardımcı Spa&Sauna-Buhar Odaları, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ekipmanı ile fonksiyonel Toplantı ve Çalışma Odaları, en sağlıklı besinleri 7 gün kapınıza getiren Premium Yemek Hizmeti Nurol Life’ın sunduğu pratik lükslerden yalnızca birkaçı. Nurol Life hakkında detaylı bilgiye www.nurollife.com.tr adresinden ulaşılabilir.
Emsa Jeneratör Rusya’dan sonra Çin’de üretime giriyor
Büyük güç jeneratör konusunda 1977’den beri 98.000’in üzerinde referans sahibi olan Emsa Jeneratör, Tübitak ile yürütülen Ar-ge çalışmaları ve Emsa mühendislerinin yarattıkları inovasyonlar sayesinde daha düşük ebatlı, daha az güç ile daha fazla enerji üreten sorunsuz jeneratörler üretmeyi hedefliyor.

Bu hedefler doğrultusunda geçtiğimiz yıl Türkiye’deki üretim tesisini genişleten Emsa Jeneratör, Rusya’dan sonra Çin üzerinden dünyaya açılmayı hedefliyor. Emsa Jenaratör ekibi yapılan fizibilte çalışmalarının ardından yatırım için Çin’e yerleşmeye başladı.

Enerjide küresel güç olma hedefi doğrultusunda yürüyen Emsa Jeneratör, üretiminin %70’ini ihracata yönlendiriyor. Pazar dinamikleri incelendiğinde Emsa Jeneratör “Her ülke bir Türkiye” bakış açısı ile Güney Afirka’dan Tunus’a, Bangladeş’den İran’a 65 ayrı pazarda rekabet ediyor.

Emsa Jeneratör pazarlama müdürü R.Murat Yılmaz konuyla ilgili şunları söylüyor; “Sektörümüzde özellikle yakın coğrafyada güçlü bir rekabet gözlemleniyor. Rekabet fırsatlarını iyi analiz edebilmek için enfarmasyon teknolojilerini iyi kullanan, güçlü bir satış kadrosuna ihtiyaç duyuluyor.

Emsa Jenaratör olarak gerek iç gerekse dış pazara hakim, kalite bazlı rekabet eden eğitimli bir satış kadrosu oluşturduk. Çin’in düşük lojisitik maliyetleri global pazarlara Türk bakış açısı ile birleştiğinde birçok ülkede yeni ticaret imkanları doğmakta. Üretim alanında yaptığımız geliştirmelerin yanı sıra CRM’e yaptığımız yatırımlar sayesinde pazar hafızasını da devamlı güncel tutuyoruz. Dünya çapında kabul görmüş motor üreten tedarikçiler ile Emsa Jeneratör’ün güçlü satış kadrosunun başarılı çalışmaları sayesinde Emsa Jeneratör’ü dünya bazında güçlü bir Türk markası haline getirmeyi hedefliyoruz.”

Satışta kanal yönetimini ilk uygulayan firmalardan olan Emsa Jeneratör’ün Key Account kanalı Türkiyenin önde gelen bankalarına ve zincir mağazalarına hizmet veriyor. Ana satış kanalı olan ihracatta 65 ülke hedefini 2013’ün başında yakalayan Emsa Jeneratör, aylık 1200 projeye aynı hassiyetle hizmet verebilen proje ekibi sayesinde yurt içi bayi kanalını182’nin üzerine çıkarmış bulunuyor.
Bir dakika durun ve rahatlayın
Kışa girerken hayat yavaşlar ve rahatlamak için yapılacak en güzel kaçış size özel bir banyo deneyimi. Sıcak ve rahatlatıcı bir banyonun yaratacağı etki ile tazelenin.

Happy D.2: rahatlamak için zarif bir yol
Feminen şıklığı ile Happy D.2 stil dolu bir atmosfer yaratır. İç hacimi geniş küveti ve ince kenarları ile farklı ve göz alıcı. Küvet kenarından iç kesime doğru yumuşak geçiş ve optimum sırt dayama eğimi ile benzersiz bir tasarım. Kendinden ayaklı küvet modeli ile sofistike ve göz alıcı.

PuraVida: narin dalgalar
PuraVida yumuşak dalgalar ile yeni bir deneyim. Aydınlatma banyo tasarımında önemli bir tamamlayıcıdır. Bu seride kenar tasarımı LED aydınlatma ile ahenk içinde tasarlanmıştır.

Starck: temel formlar
Yeni Starck tasarımı küvetlerin en göze çarpan özelliği sırt dayama bölümü. İkonik modelden ilham alarak sırt dayama bölümü tüm tasarımın tamamlayan şık bir tasarım detayıdır.

Nahho: sanki yüzer gibi
Nahho ile kano etkisiyle tasarlanmış çok özel bir banyo deneyimi. Özel jetleri sayesinde suyun üzerinde yüzer gibi durmanızı sağlar. Yüksekliği ayarlanabilir boyun dayama desteği ve uzun formuyla ideal.

Blue Moon: benzersiz wellness deneyimi
Blue Moon sade formu ile ilham verici. Daire biçiminde küvet kare çerçevesi ile mükemmel bir tamamlayıcılık sergiliyor. Farklı masaj sistem seçenekleri ile komple rahatlama sağlıyor. İç aydınlatması ile mükemmel bir atmosfer sağlıyor.
Post Selected Items to:

Showing 10 items of about 22000

home  •   advertising  •   terms of service  •   privacy  •   about us  •   contact us  •   press release design by Popshop •   © 1999-2018 NewsKnowledge