Login
Password
Sources on this Page

> Headlines by Category

 Home / Regional / Europe / Central Europe / Czech Republic

You are using the plain HTML view, switch to advanced view for a more complete experience.

Londýnské autobusy budou jezdit na kávu. Pokusí se tím snížit emise
K pohánění některých ikonických červených autobusů je od pondělí využívána kávová sedlina. Právě z ní se získává kávový olej, který firmy Bio-bean a Shell využily k vytvoření nového ekologického paliva pro londýnské autobusy. Ty mohou palivo používat ihned, bez jakýchkoli modifikací.
Kajínek detailně o poměrech ve věznici: Ředitel Mírova věděl, že jsem nevinný
Jiří Kajínek se po propuštění z vězení rozhodl promluvit nejen o svém osobním životě, ale i po pobytu ve vězení. V dokumentární sérii odkrývá jedno tajemství za druhým, mimo jiné promluvil i o poměrech ve vězení a šikaně, které byl vystaven.
Okamura: „Šikmých očí se nezbavím a jsem napůl žlutý.“ Rasismu prý čelí každý den
Nenechali ho v klidu ani položit květiny u památníku. Na to si v pondělí ve Sněmovně stěžoval šéf SPD Tomio Okamura, označovaný kritiky za xenofoba a populistu. Sám Okamura však označil rasismus a xenofobii za odporné věci. A postěžoval si na to, že rasistickým narážkám musí čelit každý den. „Já jsem třeba napůl žlutý a žiju s tím celý život,“ lkal Okamura.
Radnice na Míráku nesouhlasí se zákazem pití alkoholu na ulici: Stačí kamery a strážníci, říká
Radní Prahy 2 nesouhlasí s plošným zákazem pití alkoholu na vybraných veřejných prostranstvích na území městské části. Novelu vyhlášky zakazující pití v celé památkové rezervaci připravuje magistrát. Praha 2 si však stojí za tím, že stačí navýšit počet strážníků a spolehnout se na městský kamerový systém. Dlouho připravovanou novelu budou pražští zastupitelé schvalovat zřejmě začátkem příštího roku.
Dozorčí radu nemocnice doplní gynekolog Pavel Lochovský
Žatec - Ondřeji Vítovi vypršel mandát, nahradí ho právě Lochovský. 
Dozorčí radu nemocnice doplní gynekolog Pavel Lochovský
Žatec - Ondřeji Vítovi vypršel mandát, nahradí ho právě Lochovský. 
Čtyři na jednoho: Strkanice na I. P. Pavlova skončila napadením, mladík málem přišel o oko
Neškodně vypadala »hádka« mezi dvěma mladíky na tramvajové zastávce na I. P. Pavlova. Jenže! Jeden z nich si na pomoc přivolal posily a šestadvacetiletého muže, který čekal na zastávce na noční spoj, pořádně zřídili. Policie po čtyřech útočnících pátrá.
Charouz (63) vyvezl Myslivcovou (23) na nákupy do ciziny: Společná snídaně v hotelu a luxus za tisíce
O jejich partnerském vztahu se již delší dobu spekuluje, avšak nebyl nikdy potvrzen. Kartami osudu ale zamíchala společná fotografie, na níž je podnikatel Antonín Charouz (63) přistižen ve společnosti Dominiky Myslivcové (23) v luxusním hotelu ve Vídni.
Američtí demokraté obcházejí Trumpa. Se zástupci jiných zemí mluví za jeho zády
Starostové a guvernéři z řad Demokratické strany v USA ignorují rozhodnutí současného amerického prezidenta a důležitá rozhodnutí dělají ve světě bez něj. Zjistil to deník The Washington Post.
Post Selected Items to:

Showing 10 items of about 11000

home  •   advertising  •   terms of service  •   privacy  •   about us  •   contact us  •   press release design by Popshop •   © 1999-2017 NewsKnowledge