Login
Password
Sources on this Page

> Headlines by Category

 Home / Industries / Services

You are using the plain HTML view, switch to advanced view for a more complete experience.

Anadolujet’ten Adana’ya özel iftar tarifesi
AnadoluJet yolcuları 20, 21, 22, 23, 25 ve 28 Haziran 2016 tarihlerinde saat 18.00’de Ankara’dan Adana’ya hareketle saat 22.30’da Adana’dan tekrar Ankara’ya dönecek şekilde iftara özel seyahatlerini planlayabiliyorlar. Bu çok özel seferler ile dileyenler sevdikleriyle, iş dünyası ise iş ortakları ile iftarda bir araya gelebiliyor.

Halkın havayolu AnadoluJet, Ramazan ayına özel uçuşları ile Ankara’dan kebap diyarı Adana’ya aynı akşam iftara gidip dönme imkânı sunuyor.

AnadoluJet yolcuları; yapılan tarife değişikliği kapsamında 20, 21, 22, 23, 25 ve 28 Haziran 2016 tarihlerinde saat 18.00’de Ankara’dan hareketle, saat 22.30’da Adana’dan tekrar Ankara’ya dönecek şekilde iftarını Adana’da, sahurunu Ankara’da yapabiliyor. Düzenlenen seferler ile dileyenler aynı akşam sevdikleriyle ya da iş ortakları ile iftarda bir araya gelebiliyor.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.
Anadolujet’le Trabzon’da iftar Ankara’da sahur zamanı
AnadoluJet yolcuları 21, 22, 25 ve 28 Haziran 2016 tarihlerinde saat 18.00 hareketle Ankara’dan Trabzon’a, saat 22.30 hareketle Trabzon’dan tekrar Ankara’ya dönecek şekilde iftara özel seyahatlerini planlayabiliyorlar. Bu çok özel seferler ile dileyenler sevdikleriyle, iş dünyası ise iş ortakları ile iftarda bir araya gelebiliyor.Halkın havayolu AnadoluJet, Ramazan ayına özel uçuşlar ile Ankara’dan lezzet diyarı Trabzon’a iftara gidip aynı akşam dönme imkânı sunuyor.

AnadoluJet yolcuları; yapılan tarife değişikliği kapsamında 21, 22, 25 ve 28 Haziran 2016 tarihlerinde saat 18.00’de Ankara’dan hareketle, saat 22.30’da Trabzon’dan tekrar Ankara’ya dönecek şekilde iftarını Trabzon’da, sahurunu Ankara’da yapabiliyor. Düzenlenen seferler ile dileyenler aynı akşam sevdikleriyle ya da iş ortakları ile iftarda bir araya gelebiliyor.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.
Anadolujet, turizm cenneti Antalya’dan 5 yeni noktaya direkt uçuş başlatıyor
Halkın havayolu AnadoluJet, Türkiye’nin birçok noktasını birbirine bağlayarak uzakları yakın etmeye devam ediyor. AnadoluJet, Temmuz ayı itibarıyla turizm cenneti Antalya ile Ordu-Giresun, Bursa, Erzurum, Bodrum ve K.K.T.C.’yi direkt uçuşlarla buluşturmaya başlayacak.

2016 yaz tarifesi kapsamında düzenlenecek seferlerden Antalya - Ordu/Giresun Uçuş Seferi 11 Temmuz’dan itibaren haftada üç gün (pazartesi, perşembe ve cumartesi) karşılıklı seferler, Antalya - Bursa Uçuş Seferi 12 Temmuz’dan itibaren haftada dört gün (salı, çarşamba, cuma ve pazar) karşılıklı seferler, Antalya - K.K.T.C. Uçuş Seferi 11 Temmuz’dan itibaren haftanın her günü karşılıklı seferler, Antalya - Erzurum Uçuş Seferi 11 Temmuz’dan itibaren haftanın beş günü (pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve pazar) karşılıklı seferler, Antalya - Bodrum Uçuş Seferi 14 Temmuz’dan itibaren haftanın üç günü (perşembe, cuma ve pazar) karşılıklı seferler şeklinde gerçekleştirilecek.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmî internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.
E-dönüşüm, 3 milyon kişiyi ve kurumu etkileyecek
E-dönüşüm, kurumlar için lüks olmaktan çıkıp bir zorunluluk haline geldi. Yüksek ciroya sahip kurumların da e-fatura, e-arşiv, e-defter gibi mevzuatlara dâhil olmasıyla birlikte, TNB KEP gibi hizmet sağlayıcıların sunduğu katma değerli çözümler ön plana çıktı. Konuyla ilgili açıklama yapan TNB KEP Genel Müdürü Duygu Yantaç, “2016 yılı ile birlikte artış gösteren KEP abone sayısı ile beraber e-dönüşümün etkilediği kişi ve kurum sayısı 3 milyonu aşacak” dedi.

Teknolojinin gelişmesi ve elektronik dönüşüm, ekonominin gelişimine destek oluyor. 2014 yılının başından itibaren kullanımı zorunlu hâle gelen, 10 milyon TL ve üzeri ciroya sahip mükelleflerin e-dönüşüm anlamında önemli paya sahip e-fatura ve e-defter uygulamalarına geçişi TNB KEP gibi hizmetleri sağlayıcı kurumların da pazarını bir anda genişletti.

E-dönüşüm sürecinin ilki, e-fatura sisteminin hayatımıza girmesiyle birlikte başladı. Elektronik fatura sistemi hâlihazırda kullanılan kâğıt fatura yönteminin dijital ortama aktarılmasıyla sağlanmış oldu. Fatura sürecinin elektronik ortama aktarılmasını sağlayan e-fatura uygulamaları ile firmalar saniyeler içerisinde fatura alıp gönderebiliyor. Yeni uygulama ile birlikte baskı, postalama, fiziki arşiv gibi konularda firmalar yüzde 70’i aşan tasarruflar sağlıyor. Fatura kaybının önüne geçilirken onay, itiraz ve mutabakat aşamalarını da içeren tüm süreçler KEP ile yasal olarak geçerli, hızlı ve düşük maliyetli olarak tamamlanabiliyor.

E-defter ve e-fatura işlemlerinde şahıs firmaları tüm defter ve fatura işlemlerini e-imza ile yapabiliyor. Bu kapsamda uygulamaları kullanan mükellefler kolaylıkla sahip olabilecekleri e-imzaları ile güvenli bir şekilde işlemlerini gerçekleştiriyor. Sisteme dâhil olan şahıs firmalarının artışı e-imza kullanımının yaygınlaşmasında önemli rol oynuyor.

E-arşiv fatura uygulamaları, e-fatura kullanıcısı olmayan firma ya da şahıslara elektronik ortamda fatura düzenleme imkânı sunuyor. Bu sayede firmalar kâğıt fatura maliyetlerine ve yönetim zorluklarına katlanmadan tüm süreçlerini dijital ortamdan kolay ve güvenli olarak yönetebiliyorlar. Garanti belgesi olarak da kullanılabilen faturalar, KEP üzerinden e-arşiv fatura olarak gönderilmek suretiyle kayıt altına alınarak güvenli bir şekilde alıcıya ulaştırılabiliyor. İadeli taahhütlü postanın elektronik hali olarak da ifade edilebilen KEP ile e-arşiv fatura uygulamaları ile mutabakattan itiraza birçok fatura sürecinde yer alarak yasal, geçerli, kayıtlı ulaşım teyitli gönderimler sağlanıyor.

KEP abone sayısı 200 bine ulaşacak
Sektörünün önde gelen kurumlarından TNB KEP’in Genel Müdürü Duygu Yantaç, 2016 yılı bazında sektördeki gelişmeleri şöyle değerlendiriyor: “İş dünyasına kolaylık ve hız kazandıran e-dönüşüm süreçleri; yeni yasal düzenlemeler ve teknolojik gelişmelerle birlikte güvenli iletişim hizmeti olarak hızla yaygınlaşıyor. Birçok devlet kurumunun Elektronik Tebligat Yönetmeliği kapsamında başlattığı resmi yazışma ve e-tebligat gönderimleri yılsonuna kadar artarak devam edecek. Kamudan gelecek geri bildirimlerle birlikte kurumlar ve bireyler de hızlı, güvenli, yasal geçerli ve düşük maliyetli iletim yöntemi KEP’in kolaylığını fark edip birçok alanda şimdiden kullanmaya başladılar.”

Giderek yaygınlaşan dijital çözümlerin ekonomiye çok ciddi katkılar sağladığını belirten Yantaç, “2015 yılı içerisinde kullanımı yüzde 100 artış gösteren KEP’in yılsonunda abone sayısının 200 bini geçmesini bekliyoruz. E-imza sayısı 2,5 milyonu, e-fatura, e-arşiv ve e-defter kullanıcı sayısı 100 bini ve e-fatura sayısı 500 milyonu aşacaktır. Gerçekleşmesini beklediğimiz e-dönüşümün KEP’ten e-imza’ya, e-fatura’ya kadar birçok alanda yaygınlaşması, kullanımının 3 milyonun üzerinde kişiyi ve kurumu etkileyeceğini düşünüyoruz” dedi.

E-imza ve KEP, kurumlara yüzde 90 tasarruf sağlıyor
Yeni uygulamaların kullanımının hem kurumlara hem de bireylere birçok avantaj sağladığını belirten Yantaç, “Elektronik haberleşmenin iş hayatının vazgeçilmezi olduğu günümüz koşullarında e-dönüşüm ile klasik iş yapış şekillerini değiştiren kurumlar, iş süreçlerinde hız ve verimlilik yakalarken; aynı zamanda iş gücü kullanımı ve maliyetleri de önemli oranda aşağıya çekiyor. Kamu, bankacılık, finans, sigorta ve birçok farklı sektörde yoğun kullanılan KEP ve e-imza uygulamaları; kurumlara bu alanlarda yüzde 90’a varan oranda tasarruf imkânı sağlıyor.”

Kurumların yanı sıra bireylerin de KEP sisteminden faydalanabildiğini söyleyen Duygu Yantaç “Yurt dışına sık seyahat eden ve yoğun çalışan bireyler; bankacılık, sigorta işlemleri, hizmet aldıkları firmalara yapacakları bildirimler gibi güvenlik nedeniyle şahsi başvuru ve kimlik beyanı gerektiren işlemler gibi sayısız alanda; fiziki olarak engelli vatandaşlarımız kamu ve özel kurum başvuruları gibi birçok işlemde KEP kullanabilirler. Özel, ticari ve hukuki tüm yazışmalar ile belge gönderimleri vakit harcamadan, güvenli, düşük maliyetle KEP ile yapılabilir. Bundan böyle, e-dönüşüme uyumlu stratejilerin ve modellerin geliştirilmesi, geliştirilen bu uygulamalara da hem kurumların hem de bireylerin uyması ve içselleştirmesi gerekiyor” dedi.

TNB KEP ve hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.tnbkep.com.tr resmi internet adresinden ve 444 6 537 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.
AnadoluJet Ramazan tırı, Bursalılara nostalji yaşatıyor
Halkın havayolu AnadoluJet, 2015 yılında ilk kez MÜSSED ve Feyz-i Alem Sanat iş birliğiyle başlattığı projesi “Ramazan’da Anadolu, AnadoluJet’le Eğlence Dolu” bu yıl da farklı kentlere konuk oluyor. Ramazana özel sahne sanatı gösterileri düzenleyen AnadoluJet Ramazan Tırı, nostaljik Ramazan eğlencelerini bu kez Bursalılarla buluşturuyor.

Geçmişe verdiği değeri her fırsatta vurgulayan AnadoluJet’in özel Ramazan Tırı 12 Haziran’da Bursa’daydı. Anatolium AVM’de konumlanan AnadoluJet Ramazan Tırı, bugün Bağlaraltı Mahallesi pazar yerinde olacak.

İftar sonrası halkla buluşan AnadoluJet Ramazan Tırı, katılımcıları yaklaşık 90 dakikalık nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor. Halka açık ve ücretsiz düzenlenen gösteriler sırasında izleyicilere Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu ve pamuk şeker gibi Ramazan ayına özel ikramlarda bulunuluyor.

Fasıl dinletisi ile başlayan programda Meddah, Orta oyunu, Meddah gösterisi, Hacivat - Karagöz, Sema gösterisi, kukla şov gibi geleneksel Ramazan gösterileri sahneleniyor. Küçük yarışmalara da yer verilen etkinlik sonunda ise katılımcılara AnadoluJet uçuşlarında kullanabilecekleri indirim kartları ile küçük hediyeler dağıtılıyor.

Haziran ayı boyunca izleyenleri mest edecek AnadoluJet’in nostaljik Ramazan Tırı yolculuğu Ankara, Çorlu ve Çanakkale ile başladı, Bursa ile devam etti. Ramazan Tırı’nın bundan sonraki rotaları; 15 ve 16 Haziran - İzmir, 17 Haziran – Denizli, 18 ve 19 Haziran - Antalya, 20 Haziran – Alanya, 21 ve 22 Haziran Konya, 24 Haziran – Sivas, 25 Haziran – Samsun, 27 ve 28 Haziran - Ankara şeklinde olacak.

AnadoluJet projeleri, uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.
Anadolujet Ramazan tırı, il il nostalji yaşatmaya geliyor
Halkın havayolu AnadoluJet’in, 2015 yılında ilk kez MÜSSED ve Feyz-i Alem Sanat iş birliğiyle başlattığı “Ramazan’da Anadolu, AnadoluJet’le Eğlence Dolu” projesi bu yıl da devam ediyor. Geçmişe verdiği değeri her fırsatta vurgulayan AnadoluJet, Anadolu’nun pek çok ilini Ramazan Tırı ile gezerek, halkımıza geleneksel eğlenceler ile Ramazan ayının coşkusunu yaşatacak.

28 Haziran 2016 tarihine kadar sürecek proje için dizayn edilen, sahnesi ve oturma düzeniyle adeta bir tiyatro salonunu aratmayan AnadoluJet’in özel Ramazan Tırı; bu süre boyunca Sema gösterisi, kukla oyunları, Hacivat-Karagöz, Meddah, Orta oyunu ve dans gösterileri gibi birbirinden eğlenceli ve anlamlı geleneksel Ramazan etkinliklerini farklı kentlere taşıyacak. İftar sonrası halkımızla buluşacak AnadoluJet Ramazan Tırı, katılımcıları yaklaşık 90 dakikalık nostaljik bir yolculuğa çıkartacak. Fasıl dinletisi ile başlayacak program boyunca halka açık ve ücretsiz gösterilerinde izleyicilere Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu ve pamuk şeker gibi Ramazan ayına özel ikramlarda bulunulacak.

Haziran ayı boyunca izleyenleri mest edecek AnadoluJet’in nostaljik Ramazan Tırı yolculuğu Ankara, Çorlu, Çanakkale ve Bursa ile başladı. Ramazan Tırı’nın bundan sonraki rotaları, 13 Haziran - Bursa, 15 ve 16 Haziran - İzmir, 17 Haziran - Denizli, 18 ve 19 Haziran - Antalya, 20 Haziran - Alanya, 21 ve 22 Haziran Konya, 24 Haziran - Sivas, 25 Haziran - Samsun, 27 ve 28 Haziran - Ankara şeklinde olacak.

AnadoluJet projeleri, uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.
Anadolujet Ramazan Tırı, Denizli halkına nostalji yaşatmaya geliyor
Halkın havayolu AnadoluJet, 2015 yılında ilk kez MÜSSED ve Feyz-i Alem Sanat iş birliğiyle başlattığı projesi “Ramazan’da Anadolu, AnadoluJet’le Eğlence Dolu” bu yıl da farklı kentlere konuk oluyor. Ramazan’a özel sahne sanatı gösterileri düzenleyen AnadoluJet Ramazan Tırı, nostaljik Ramazan eğlencelerini bu kez Denizli halkıyla buluşturuyor.

Geçmişe verdiği değeri her fırsatta vurgulayan AnadoluJet’in özel Ramazan Tırı, 17 Haziran’da Denizli Sümerpark AVM’de olacak. İftar sonrası halkla buluşan AnadoluJet Ramazan Tırı, katılımcıları yaklaşık 90 dakikalık nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor. Halka açık ve ücretsiz düzenlenen gösteriler sırasında izleyicilere Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu ve pamuk şeker gibi Ramazan ayına özel ikramlarda bulunuluyor. Fasıl dinletisi ile başlayan programda Meddah, Orta oyunu, Meddah gösterisi, Hacivat - Karagöz, Sema gösterisi, Kukla şov gibi geleneksel Ramazan gösterileri sahneleniyor. Küçük yarışmalara da yer verilen etkinlik sonunda ise katılımcılara AnadoluJet uçuşlarında kullanabilecekleri indirim kartları ile küçük hediyeler dağıtılıyor.

Haziran ayı boyunca izleyenleri mest eden AnadoluJet’in nostaljik Ramazan Tırı‘nın bundan sonraki rotaları; 18 ve 19 Haziran - Antalya, 20 Haziran - Alanya, 21 ve 22 Haziran Konya, 24 Haziran - Sivas, 25 Haziran - Samsun, 27 ve 28 Haziran - Ankara şeklinde olacak. AnadoluJet projeleri, uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmî internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.
Anadolujet Ramazan Tırı, Konyalılara nostalji yaşatmaya geliyor
“Ramazan’da Anadolu, AnadoluJet’le Eğlence Dolu” projesi kapsamında; Sema gösterisi, Kukla oyunları, Hacivat-Karagöz, Meddah, Orta oyunu ve dans gösterileri gibi pek çok nostaljik Ramazan eğlencesi AnadoluJet Ramazan Tırı ile farklı kentlere konuk oluyor. Ramazan Tırı Konyalılarla buluşmak üzere 21 Haziran’da Kule Site AVM’de, 22 Haziran’da M1 Konya AVM’de olacak.Halkın havayolu AnadoluJet, 2015 yılında ilk kez MÜSSED ve Feyz-i Alem Sanat iş birliğiyle başlattığı projesi “Ramazan’da Anadolu, AnadoluJet’le Eğlence Dolu” bu yıl da farklı kentlere konuk oluyor.

Ramazan’a özel sahne sanatı gösterileri düzenleyen AnadoluJet Ramazan Tırı, nostaljik Ramazan eğlencelerini bu kez Konyalılarla buluşturuyor. Geçmişe verdiği değeri her fırsatta vurgulayan AnadoluJet’in özel Ramazan Tırı, 21 Haziran’da Konya’da Kule Site AVM’de, 22 Haziran’da ise M1 Konya AVM’de olacak.

İftar sonrası halkla buluşan AnadoluJet Ramazan Tırı, katılımcıları yaklaşık 90 dakikalık nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor. Halka açık ve ücretsiz düzenlenen gösteriler sırasında izleyicilere Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu ve pamuk şeker gibi Ramazan ayına özel ikramlarda bulunuluyor.

Fasıl dinletisi ile başlayan programda Meddah, Orta oyunu, Meddah gösterisi, Hacivat - Karagöz, Sema gösterisi, Kukla şov gibi geleneksel Ramazan gösterileri sahneleniyor. Küçük yarışmalara da yer verilen etkinlik sonunda ise katılımcılara AnadoluJet uçuşlarında kullanabilecekleri indirim kartları ile küçük hediyeler dağıtılıyor. Haziran ayı boyunca izleyenleri mest eden AnadoluJet’in nostaljik Ramazan Tırı‘nın bundan sonraki rotaları; 24 Haziran - Sivas, 25 Haziran - Samsun, 27 ve 28 Haziran - Ankara şeklinde olacak.

AnadoluJet projeleri, uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmî internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.
Anadolujet Ramazan Tırı, Antalyalılara nostalji yaşatmaya geliyor
“Ramazan’da Anadolu, AnadoluJet’le Eğlence Dolu” projesi kapsamında; Sema gösterisi, kukla oyunları, Hacivat-Karagöz, Meddah, Orta oyunu ve dans gösterileri gibi pek çok nostaljik Ramazan eğlencesi AnadoluJet Ramazan Tırı ile farklı kentlere konuk oluyor. Ramazan Tırı Antalyalılarla buluşmak üzere 18 Haziran’da 5M Migros’ta, 19 Haziran’da ise Erasta Park AVM’de olacak.

Halkın havayolu AnadoluJet, 2015 yılında ilk kez MÜSSED ve Feyz-i Alem Sanat iş birliğiyle başlattığı projesi “Ramazan’da Anadolu, AnadoluJet’le Eğlence Dolu” bu yıl da farklı kentlere konuk oluyor. Ramazana özel sahne sanatı gösterileri düzenleyen AnadoluJet Ramazan Tırı, nostaljik Ramazan eğlencelerini bu kez Antalyalılarla buluşturuyor. Geçmişe verdiği değeri her fırsatta vurgulayan AnadoluJet’in özel Ramazan Tırı, 18 Haziran’da Antalya’da 5M Migros’ta, 19 Haziran’da ise Erasta Park AVM’de olacak.

İftar sonrası halkla buluşan AnadoluJet Ramazan Tırı, katılımcıları yaklaşık 90 dakikalık nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor. Halka açık ve ücretsiz düzenlenen gösteriler sırasında izleyicilere Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu ve pamuk şeker gibi Ramazan ayına özel ikramlarda bulunuluyor.

Fasıl dinletisi ile başlayan programda Meddah, Orta oyunu, Meddah gösterisi, Hacivat - Karagöz, Sema gösterisi, kukla şov gibi geleneksel Ramazan gösterileri sahneleniyor. Küçük yarışmalara da yer verilen etkinlik sonunda ise katılımcılara AnadoluJet uçuşlarında kullanabilecekleri indirim kartları ile küçük hediyeler dağıtılıyor.

Haziran ayı boyunca izleyenleri mest eden AnadoluJet’in nostaljik Ramazan Tırı‘nın bundan sonraki rotaları; 20 Haziran - Alanya, 21 ve 22 Haziran Konya, 24 Haziran - Sivas, 25 Haziran - Samsun, 27 ve 28 Haziran - Ankara şeklinde olacak. AnadoluJet projeleri, uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.
AnadoluJet’in özel Ramazan Tırı, Ramazan ayı boyunca Türkiye’nin dört bir yanında
“Ramazan’da Anadolu, AnadoluJet’le Eğlence Dolu” projesi kapsamında; Sema gösterisi, Kukla oyunları, Hacivat-Karagöz, Meddah, Orta oyunu ve dans gösterileri gibi pek çok nostaljik Ramazan eğlencesi AnadoluJet Ramazan Tırı ile farklı kentlere konuk oluyor.

Ramazan Tırı Alanyalılarla buluşmak üzere 20 Haziran’da Kızılkule’de olacak.Halkın havayolu AnadoluJet, 2015 yılında ilk kez MÜSSED ve Feyz-i Alem Sanat iş birliğiyle başlattığı projesi “Ramazan’da Anadolu, AnadoluJet’le Eğlence Dolu” bu yıl da farklı kentlere konuk oluyor. Ramazan’a özel sahne sanatı gösterileri düzenleyen AnadoluJet Ramazan Tırı, nostaljik Ramazan eğlencelerini bu kez Alanyalılarla buluşturuyor.

Geçmişe verdiği değeri her fırsatta vurgulayan AnadoluJet’in özel Ramazan Tırı, 20 Haziran’da Alanya’da Kızılkule’de olacak. İftar sonrası halkla buluşan AnadoluJet Ramazan Tırı, katılımcıları yaklaşık 90 dakikalık nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor. Halka açık ve ücretsiz düzenlenen gösteriler sırasında izleyicilere Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu ve pamuk şeker gibi Ramazan ayına özel ikramlarda bulunuluyor.

Fasıl dinletisi ile başlayan programda Meddah, Orta oyunu, Meddah gösterisi, Hacivat - Karagöz, Sema gösterisi, Kukla şov gibi geleneksel Ramazan gösterileri sahneleniyor. Küçük yarışmalara da yer verilen etkinlik sonunda ise katılımcılara AnadoluJet uçuşlarında kullanabilecekleri indirim kartları ile küçük hediyeler dağıtılıyor.

Haziran ayı boyunca izleyenleri mest eden AnadoluJet’in nostaljik Ramazan Tırı‘nın bundan sonraki rotaları; 21 ve 22 Haziran Konya, 24 Haziran - Sivas, 25 Haziran - Samsun, 27 ve 28 Haziran - Ankara şeklinde olacak.

AnadoluJet projeleri, uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmî internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.
Post Selected Items to:

Showing 10 items of about 25000

home  •   advertising  •   terms of service  •   privacy  •   about us  •   contact us  •   press release design by Popshop •   © 1999-2017 NewsKnowledge