Login
Password
Sources on this Page

> Headlines by Category

 Home / Industries / Services

You are using the plain HTML view, switch to advanced view for a more complete experience.

NanaWall hurricane-resistant SL73 performs beyond Miami-Dade AAMA...

Key features such as reinforced structural posts provide unparalleled strength

(PRWeb January 16, 2018)

Read the full story at http://www.prweb.com/releases/2018/01/prweb15091128.htm

Lyman Orchards' Golf Game Just Got Stronger With The Addition of...

Dipollina brings a wealth of experience to Lyman. At The Golf Center at Lyman Orchards, he will facilitate a broad mix of family-centric, all-season events on the Apple Nine; he’ll enhance the women’s...

(PRWeb January 16, 2018)

Read the full story at http://www.prweb.com/releases/2018/01/prweb15090147.htm

Fitness On Demand™ Partners with JW Marriott to Deliver Exclusive Nora...

Among the various guest experiences rolling out throughout 2018 is a series of guided fitness videos, filmed on-location at JW Marriott resorts, and accessible to JW Marriott guests worldwide through...

(PRWeb January 16, 2018)

Read the full story at http://www.prweb.com/releases/2018/01/prweb15089805.htm

Pieology Pizzeria Announces Grand Opening of New St. George Location

Award-Winning Franchise Offering $5 Introductory Deal for PieLife Members

(PRWeb January 16, 2018)

Read the full story at http://www.prweb.com/releases/2018/01/prweb15091950.htm

Syngenta uses agritech in fight to boost world food supply
Syngenta, the agrochemical giant whose UK seeds business is in Cambridge,...
Bonus'a özel Sonax Car Fresh paketi indirimi
Yaptığınız alışverişlerde bonus kazandıran, biriken bonuslarınızla bedava alışveriş yapmanızı sağlayan Bonus tüm ihtiyaçlarınızla ilgileniyor. Aracınız için yıkama, sterilizasyon ve klima temizleme işleri için Sonax Car Fresh paketini Bonus kredi kartınıza özel %25 indirimle yaptırabilirsiniz. Hayatın her alanında alışverişlerinizde yanınızda olan Bonus kredi kartınız için internetten kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Sonax Car Fresh Paketini herhangi bir ön katılımda bulunmadan Bonus kredi kartınızla %25 indirimle alabilir, aracınız için vip yıkama, ozonla dezenfeksiyon ve sterilizasyon, klima temizleme işlemi yaptırabilirsiniz. 20 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olan kampanya sadece binek araçlar için geçerli olup, başka Sonax kampanyaları ile birleştirilerek kullanılamıyor.

Vip yıkamada neler yapılıyor?
- Yıkama makinesi ile araç, dışındaki kaba kir ve çamurdan arındırılır.
- Konsantre şampuanla aracın dışı yıkanır.
- Araç ıslakken hızlı cila uygulaması yapılır.
- Aracın paspasları temizlenir.
- Aracın iç kısmı süpürülür.
- Plastik aksamların tozu alınır.
- Aracın camları temizlenir.
- Lastikler, lastik parlatıcı jel ile parlatılır.

Otomotivde kampanyaları devam eden Bonus dünyasında otomobil kiralamada, lastik alımlarınızda ve otomotiv ile ilgili alışverişlerinizde yararlanabileceğiniz fırsatlar bulunuyor. 31 Aralık 2016 tarihine kadar otomotiv sektöründe yer alan Bonus üyesi işyerlerinde yapılan 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlere +4 taksit ile ödeme kolaylığı gibi aracınızı kışa hazırlamak için size özel Bonus kampanyaları yer alıyor.

Bonus’un her sektörde olduğu gibi otomotiv sektöründe de ödeme kolaylığı sağlayan kampanyaları bulunuyor. Kış öncesi aracınızın bakımını atlamak istemiyor ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız, size özel kampanyaları kaçırmayın. Bonus’un otomotiv kampanyaları hakkında detaylı bilgilere bonus.com.tr web sitesinden ulaşabilir, Bonus kredi kartları arasından tarzınıza ve ihtiyacınıza en uygun kredi kartı için internetten başvuru yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız kredi kartı başvurularınızda gizliliğinizi düşünen Bonus, tüm kişisel bilgilerinizi %100 güvence altına alıyor.
AnadoluJet’in özel Ramazan Tırı, Ramazan ayı boyunca Türkiye’nin dört bir yanında
“Ramazan’da Anadolu, AnadoluJet’le Eğlence Dolu” projesi kapsamında; Sema gösterisi, Kukla oyunları, Hacivat-Karagöz, Meddah, Orta oyunu ve dans gösterileri gibi pek çok nostaljik Ramazan eğlencesi AnadoluJet Ramazan Tırı ile farklı kentlere konuk oluyor.

Ramazan Tırı Alanyalılarla buluşmak üzere 20 Haziran’da Kızılkule’de olacak.Halkın havayolu AnadoluJet, 2015 yılında ilk kez MÜSSED ve Feyz-i Alem Sanat iş birliğiyle başlattığı projesi “Ramazan’da Anadolu, AnadoluJet’le Eğlence Dolu” bu yıl da farklı kentlere konuk oluyor. Ramazan’a özel sahne sanatı gösterileri düzenleyen AnadoluJet Ramazan Tırı, nostaljik Ramazan eğlencelerini bu kez Alanyalılarla buluşturuyor.

Geçmişe verdiği değeri her fırsatta vurgulayan AnadoluJet’in özel Ramazan Tırı, 20 Haziran’da Alanya’da Kızılkule’de olacak. İftar sonrası halkla buluşan AnadoluJet Ramazan Tırı, katılımcıları yaklaşık 90 dakikalık nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor. Halka açık ve ücretsiz düzenlenen gösteriler sırasında izleyicilere Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu ve pamuk şeker gibi Ramazan ayına özel ikramlarda bulunuluyor.

Fasıl dinletisi ile başlayan programda Meddah, Orta oyunu, Meddah gösterisi, Hacivat - Karagöz, Sema gösterisi, Kukla şov gibi geleneksel Ramazan gösterileri sahneleniyor. Küçük yarışmalara da yer verilen etkinlik sonunda ise katılımcılara AnadoluJet uçuşlarında kullanabilecekleri indirim kartları ile küçük hediyeler dağıtılıyor.

Haziran ayı boyunca izleyenleri mest eden AnadoluJet’in nostaljik Ramazan Tırı‘nın bundan sonraki rotaları; 21 ve 22 Haziran Konya, 24 Haziran - Sivas, 25 Haziran - Samsun, 27 ve 28 Haziran - Ankara şeklinde olacak.

AnadoluJet projeleri, uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmî internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.
Anadolujet’ten Adana’ya özel iftar tarifesi
AnadoluJet yolcuları 20, 21, 22, 23, 25 ve 28 Haziran 2016 tarihlerinde saat 18.00’de Ankara’dan Adana’ya hareketle saat 22.30’da Adana’dan tekrar Ankara’ya dönecek şekilde iftara özel seyahatlerini planlayabiliyorlar. Bu çok özel seferler ile dileyenler sevdikleriyle, iş dünyası ise iş ortakları ile iftarda bir araya gelebiliyor.

Halkın havayolu AnadoluJet, Ramazan ayına özel uçuşları ile Ankara’dan kebap diyarı Adana’ya aynı akşam iftara gidip dönme imkânı sunuyor.

AnadoluJet yolcuları; yapılan tarife değişikliği kapsamında 20, 21, 22, 23, 25 ve 28 Haziran 2016 tarihlerinde saat 18.00’de Ankara’dan hareketle, saat 22.30’da Adana’dan tekrar Ankara’ya dönecek şekilde iftarını Adana’da, sahurunu Ankara’da yapabiliyor. Düzenlenen seferler ile dileyenler aynı akşam sevdikleriyle ya da iş ortakları ile iftarda bir araya gelebiliyor.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.
Anadolujet’le Trabzon’da iftar Ankara’da sahur zamanı
AnadoluJet yolcuları 21, 22, 25 ve 28 Haziran 2016 tarihlerinde saat 18.00 hareketle Ankara’dan Trabzon’a, saat 22.30 hareketle Trabzon’dan tekrar Ankara’ya dönecek şekilde iftara özel seyahatlerini planlayabiliyorlar. Bu çok özel seferler ile dileyenler sevdikleriyle, iş dünyası ise iş ortakları ile iftarda bir araya gelebiliyor.Halkın havayolu AnadoluJet, Ramazan ayına özel uçuşlar ile Ankara’dan lezzet diyarı Trabzon’a iftara gidip aynı akşam dönme imkânı sunuyor.

AnadoluJet yolcuları; yapılan tarife değişikliği kapsamında 21, 22, 25 ve 28 Haziran 2016 tarihlerinde saat 18.00’de Ankara’dan hareketle, saat 22.30’da Trabzon’dan tekrar Ankara’ya dönecek şekilde iftarını Trabzon’da, sahurunu Ankara’da yapabiliyor. Düzenlenen seferler ile dileyenler aynı akşam sevdikleriyle ya da iş ortakları ile iftarda bir araya gelebiliyor.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.
Anadolujet, turizm cenneti Antalya’dan 5 yeni noktaya direkt uçuş başlatıyor
Halkın havayolu AnadoluJet, Türkiye’nin birçok noktasını birbirine bağlayarak uzakları yakın etmeye devam ediyor. AnadoluJet, Temmuz ayı itibarıyla turizm cenneti Antalya ile Ordu-Giresun, Bursa, Erzurum, Bodrum ve K.K.T.C.’yi direkt uçuşlarla buluşturmaya başlayacak.

2016 yaz tarifesi kapsamında düzenlenecek seferlerden Antalya - Ordu/Giresun Uçuş Seferi 11 Temmuz’dan itibaren haftada üç gün (pazartesi, perşembe ve cumartesi) karşılıklı seferler, Antalya - Bursa Uçuş Seferi 12 Temmuz’dan itibaren haftada dört gün (salı, çarşamba, cuma ve pazar) karşılıklı seferler, Antalya - K.K.T.C. Uçuş Seferi 11 Temmuz’dan itibaren haftanın her günü karşılıklı seferler, Antalya - Erzurum Uçuş Seferi 11 Temmuz’dan itibaren haftanın beş günü (pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve pazar) karşılıklı seferler, Antalya - Bodrum Uçuş Seferi 14 Temmuz’dan itibaren haftanın üç günü (perşembe, cuma ve pazar) karşılıklı seferler şeklinde gerçekleştirilecek.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmî internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.
Post Selected Items to:

Showing 10 items of about 33000

home  •   advertising  •   terms of service  •   privacy  •   about us  •   contact us  •   press release design by Popshop •   © 1999-2018 NewsKnowledge