Login
Password
Sources on this Page

> Headlines by Category

 Home / Industries / Transport

You are using the plain HTML view, switch to advanced view for a more complete experience.

Huambo: Governo responsabiliza empresa "Andrade Gutierres" por incumprimento contratual
Huambo - O governo do Huambo imputou, hoje, a responsabilidade do transporte por autocarro dos passageiros da TAAG com destino à província, que actualmente embarcam/desembarcam no Bié, à construtora "Andrade Gutierres", responsável pela reabilitação da pista do aeroporto Albano Machado.
Anadolujet’le Trabzon’da iftar Ankara’da sahur zamanı
AnadoluJet yolcuları 21, 22, 25 ve 28 Haziran 2016 tarihlerinde saat 18.00 hareketle Ankara’dan Trabzon’a, saat 22.30 hareketle Trabzon’dan tekrar Ankara’ya dönecek şekilde iftara özel seyahatlerini planlayabiliyorlar. Bu çok özel seferler ile dileyenler sevdikleriyle, iş dünyası ise iş ortakları ile iftarda bir araya gelebiliyor.Halkın havayolu AnadoluJet, Ramazan ayına özel uçuşlar ile Ankara’dan lezzet diyarı Trabzon’a iftara gidip aynı akşam dönme imkânı sunuyor.

AnadoluJet yolcuları; yapılan tarife değişikliği kapsamında 21, 22, 25 ve 28 Haziran 2016 tarihlerinde saat 18.00’de Ankara’dan hareketle, saat 22.30’da Trabzon’dan tekrar Ankara’ya dönecek şekilde iftarını Trabzon’da, sahurunu Ankara’da yapabiliyor. Düzenlenen seferler ile dileyenler aynı akşam sevdikleriyle ya da iş ortakları ile iftarda bir araya gelebiliyor.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.
Anadolujet, turizm cenneti Antalya’dan 5 yeni noktaya direkt uçuş başlatıyor
Halkın havayolu AnadoluJet, Türkiye’nin birçok noktasını birbirine bağlayarak uzakları yakın etmeye devam ediyor. AnadoluJet, Temmuz ayı itibarıyla turizm cenneti Antalya ile Ordu-Giresun, Bursa, Erzurum, Bodrum ve K.K.T.C.’yi direkt uçuşlarla buluşturmaya başlayacak.

2016 yaz tarifesi kapsamında düzenlenecek seferlerden Antalya - Ordu/Giresun Uçuş Seferi 11 Temmuz’dan itibaren haftada üç gün (pazartesi, perşembe ve cumartesi) karşılıklı seferler, Antalya - Bursa Uçuş Seferi 12 Temmuz’dan itibaren haftada dört gün (salı, çarşamba, cuma ve pazar) karşılıklı seferler, Antalya - K.K.T.C. Uçuş Seferi 11 Temmuz’dan itibaren haftanın her günü karşılıklı seferler, Antalya - Erzurum Uçuş Seferi 11 Temmuz’dan itibaren haftanın beş günü (pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve pazar) karşılıklı seferler, Antalya - Bodrum Uçuş Seferi 14 Temmuz’dan itibaren haftanın üç günü (perşembe, cuma ve pazar) karşılıklı seferler şeklinde gerçekleştirilecek.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmî internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.
Anadolujet Ramazan tırı, il il nostalji yaşatmaya geliyor
Halkın havayolu AnadoluJet’in, 2015 yılında ilk kez MÜSSED ve Feyz-i Alem Sanat iş birliğiyle başlattığı “Ramazan’da Anadolu, AnadoluJet’le Eğlence Dolu” projesi bu yıl da devam ediyor. Geçmişe verdiği değeri her fırsatta vurgulayan AnadoluJet, Anadolu’nun pek çok ilini Ramazan Tırı ile gezerek, halkımıza geleneksel eğlenceler ile Ramazan ayının coşkusunu yaşatacak.

28 Haziran 2016 tarihine kadar sürecek proje için dizayn edilen, sahnesi ve oturma düzeniyle adeta bir tiyatro salonunu aratmayan AnadoluJet’in özel Ramazan Tırı; bu süre boyunca Sema gösterisi, kukla oyunları, Hacivat-Karagöz, Meddah, Orta oyunu ve dans gösterileri gibi birbirinden eğlenceli ve anlamlı geleneksel Ramazan etkinliklerini farklı kentlere taşıyacak. İftar sonrası halkımızla buluşacak AnadoluJet Ramazan Tırı, katılımcıları yaklaşık 90 dakikalık nostaljik bir yolculuğa çıkartacak. Fasıl dinletisi ile başlayacak program boyunca halka açık ve ücretsiz gösterilerinde izleyicilere Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu ve pamuk şeker gibi Ramazan ayına özel ikramlarda bulunulacak.

Haziran ayı boyunca izleyenleri mest edecek AnadoluJet’in nostaljik Ramazan Tırı yolculuğu Ankara, Çorlu, Çanakkale ve Bursa ile başladı. Ramazan Tırı’nın bundan sonraki rotaları, 13 Haziran - Bursa, 15 ve 16 Haziran - İzmir, 17 Haziran - Denizli, 18 ve 19 Haziran - Antalya, 20 Haziran - Alanya, 21 ve 22 Haziran Konya, 24 Haziran - Sivas, 25 Haziran - Samsun, 27 ve 28 Haziran - Ankara şeklinde olacak.

AnadoluJet projeleri, uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.
Anadolujet Ramazan Tırı, Denizli halkına nostalji yaşatmaya geliyor
Halkın havayolu AnadoluJet, 2015 yılında ilk kez MÜSSED ve Feyz-i Alem Sanat iş birliğiyle başlattığı projesi “Ramazan’da Anadolu, AnadoluJet’le Eğlence Dolu” bu yıl da farklı kentlere konuk oluyor. Ramazan’a özel sahne sanatı gösterileri düzenleyen AnadoluJet Ramazan Tırı, nostaljik Ramazan eğlencelerini bu kez Denizli halkıyla buluşturuyor.

Geçmişe verdiği değeri her fırsatta vurgulayan AnadoluJet’in özel Ramazan Tırı, 17 Haziran’da Denizli Sümerpark AVM’de olacak. İftar sonrası halkla buluşan AnadoluJet Ramazan Tırı, katılımcıları yaklaşık 90 dakikalık nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor. Halka açık ve ücretsiz düzenlenen gösteriler sırasında izleyicilere Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu ve pamuk şeker gibi Ramazan ayına özel ikramlarda bulunuluyor. Fasıl dinletisi ile başlayan programda Meddah, Orta oyunu, Meddah gösterisi, Hacivat - Karagöz, Sema gösterisi, Kukla şov gibi geleneksel Ramazan gösterileri sahneleniyor. Küçük yarışmalara da yer verilen etkinlik sonunda ise katılımcılara AnadoluJet uçuşlarında kullanabilecekleri indirim kartları ile küçük hediyeler dağıtılıyor.

Haziran ayı boyunca izleyenleri mest eden AnadoluJet’in nostaljik Ramazan Tırı‘nın bundan sonraki rotaları; 18 ve 19 Haziran - Antalya, 20 Haziran - Alanya, 21 ve 22 Haziran Konya, 24 Haziran - Sivas, 25 Haziran - Samsun, 27 ve 28 Haziran - Ankara şeklinde olacak. AnadoluJet projeleri, uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmî internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.
Anadolujet Ramazan Tırı, Konyalılara nostalji yaşatmaya geliyor
“Ramazan’da Anadolu, AnadoluJet’le Eğlence Dolu” projesi kapsamında; Sema gösterisi, Kukla oyunları, Hacivat-Karagöz, Meddah, Orta oyunu ve dans gösterileri gibi pek çok nostaljik Ramazan eğlencesi AnadoluJet Ramazan Tırı ile farklı kentlere konuk oluyor. Ramazan Tırı Konyalılarla buluşmak üzere 21 Haziran’da Kule Site AVM’de, 22 Haziran’da M1 Konya AVM’de olacak.Halkın havayolu AnadoluJet, 2015 yılında ilk kez MÜSSED ve Feyz-i Alem Sanat iş birliğiyle başlattığı projesi “Ramazan’da Anadolu, AnadoluJet’le Eğlence Dolu” bu yıl da farklı kentlere konuk oluyor.

Ramazan’a özel sahne sanatı gösterileri düzenleyen AnadoluJet Ramazan Tırı, nostaljik Ramazan eğlencelerini bu kez Konyalılarla buluşturuyor. Geçmişe verdiği değeri her fırsatta vurgulayan AnadoluJet’in özel Ramazan Tırı, 21 Haziran’da Konya’da Kule Site AVM’de, 22 Haziran’da ise M1 Konya AVM’de olacak.

İftar sonrası halkla buluşan AnadoluJet Ramazan Tırı, katılımcıları yaklaşık 90 dakikalık nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor. Halka açık ve ücretsiz düzenlenen gösteriler sırasında izleyicilere Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu ve pamuk şeker gibi Ramazan ayına özel ikramlarda bulunuluyor.

Fasıl dinletisi ile başlayan programda Meddah, Orta oyunu, Meddah gösterisi, Hacivat - Karagöz, Sema gösterisi, Kukla şov gibi geleneksel Ramazan gösterileri sahneleniyor. Küçük yarışmalara da yer verilen etkinlik sonunda ise katılımcılara AnadoluJet uçuşlarında kullanabilecekleri indirim kartları ile küçük hediyeler dağıtılıyor. Haziran ayı boyunca izleyenleri mest eden AnadoluJet’in nostaljik Ramazan Tırı‘nın bundan sonraki rotaları; 24 Haziran - Sivas, 25 Haziran - Samsun, 27 ve 28 Haziran - Ankara şeklinde olacak.

AnadoluJet projeleri, uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmî internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.
Anadolujet Ramazan Tırı, Antalyalılara nostalji yaşatmaya geliyor
“Ramazan’da Anadolu, AnadoluJet’le Eğlence Dolu” projesi kapsamında; Sema gösterisi, kukla oyunları, Hacivat-Karagöz, Meddah, Orta oyunu ve dans gösterileri gibi pek çok nostaljik Ramazan eğlencesi AnadoluJet Ramazan Tırı ile farklı kentlere konuk oluyor. Ramazan Tırı Antalyalılarla buluşmak üzere 18 Haziran’da 5M Migros’ta, 19 Haziran’da ise Erasta Park AVM’de olacak.

Halkın havayolu AnadoluJet, 2015 yılında ilk kez MÜSSED ve Feyz-i Alem Sanat iş birliğiyle başlattığı projesi “Ramazan’da Anadolu, AnadoluJet’le Eğlence Dolu” bu yıl da farklı kentlere konuk oluyor. Ramazana özel sahne sanatı gösterileri düzenleyen AnadoluJet Ramazan Tırı, nostaljik Ramazan eğlencelerini bu kez Antalyalılarla buluşturuyor. Geçmişe verdiği değeri her fırsatta vurgulayan AnadoluJet’in özel Ramazan Tırı, 18 Haziran’da Antalya’da 5M Migros’ta, 19 Haziran’da ise Erasta Park AVM’de olacak.

İftar sonrası halkla buluşan AnadoluJet Ramazan Tırı, katılımcıları yaklaşık 90 dakikalık nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor. Halka açık ve ücretsiz düzenlenen gösteriler sırasında izleyicilere Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu ve pamuk şeker gibi Ramazan ayına özel ikramlarda bulunuluyor.

Fasıl dinletisi ile başlayan programda Meddah, Orta oyunu, Meddah gösterisi, Hacivat - Karagöz, Sema gösterisi, kukla şov gibi geleneksel Ramazan gösterileri sahneleniyor. Küçük yarışmalara da yer verilen etkinlik sonunda ise katılımcılara AnadoluJet uçuşlarında kullanabilecekleri indirim kartları ile küçük hediyeler dağıtılıyor.

Haziran ayı boyunca izleyenleri mest eden AnadoluJet’in nostaljik Ramazan Tırı‘nın bundan sonraki rotaları; 20 Haziran - Alanya, 21 ve 22 Haziran Konya, 24 Haziran - Sivas, 25 Haziran - Samsun, 27 ve 28 Haziran - Ankara şeklinde olacak. AnadoluJet projeleri, uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.
Post Selected Items to:

Showing 10 items of about 28000

home  •   advertising  •   terms of service  •   privacy  •   about us  •   contact us  •   press release design by Popshop •   © 1999-2017 NewsKnowledge